Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Ez furcsa kérdés, de mi pasik ugye ilyesmit nem tudunk. Mint ahogy nem tudjuk, milyen érzés hogy próbálkoznak nálatok, ti se tudjátok, milyen idegeskedéseket élünk át randik előtt :)


tehát a kérdés, milyen érzés? Ugye ez egész életetekben végigkisér. Unalmas lesz? Izgalmas? A pasik nagy része bénábbnál bénább módokat választ (idegesek vagyunk, ba.ss za.meg), ezt ti tudjátok kezelni, zavar, vagy?


2015. júl. 27. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés de közben kicsit zavarba ejtő is. Arról nem tudok nyilatkozni hogy később milyen lesz mert még elég fiatal vagyok, de egyelőre jó, izgalmas. :) Jó dolog új embereket megismerni bár elég sok pasi egy kaptafa. Amúgy nyugi mi is idegesek vagyunk randi előtt.
2015. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még valami... én úgy gondolom, hogy ezt meg kell tanulnotok kezelni, ha már úgy van a biológia, hogy a pasi tegye meg az első lépést.
2015. júl. 27. 00:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"biológia, hogy a pasi tegye meg az első lépést." Én ilyet sosem tanultam biológiából.
2015. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat ad, ami sose árt. :D Egyébként tényleg zavarba ejtő kicsit, de jó érzés. ^^
2015. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig becsülöm ha valaki bepróbálkozik :) persze nem azt amikor mondjuk valaki az utcán beszól hogy hogy jó a seggem vagy ilyesmi. Sajnos nagyon sok olyan fiúval találkoztam életem során aki nem merte megtenni azt a bizonyos első lépést (jelenleg is van ilyen problémám) ezért nem érzem magam túl jól amikor nekem kéne kezdeményezni. De amúgy önbizalmat ad valamilyen szinten, és becsülöm, ha van olyan bátor valaki hogy kezdeményezzen :)
2015. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!