Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek merjek rákérdezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek rákérdezni? 21n

Figyelt kérdés

Szóval a srác, aki barátom és akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, szokott olyasmiket kérdezni, hogy:


-ha más helyzet lenne, járnék-e vele?;

-összejönnék-e vele?;

-mi a véleményem róla, mint pasiról?

Meg hasonló kérdések. Mikor rákérdeztem neten miért érdekli, azt válaszolta csupán érdekli, kíváncsi, ennyi.


Arra gondoltam, hogy személyesen rákérdeznék, szemtől szembe, hogy szeretne e valamit tőlem vagy igazából tényleg semmit.


2015. szept. 6. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9: ha meg akarod tudni, kérdezz rá, persze, úgy megy előre a dolog. Csak azért írtam ezeket, hogy figyelj erre is.
2015. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát figyelek. Önbizalom hiányos, amiatt is kérdeztem rá itt, hogy vajon milyen ötlet? Viszont az sem megoldás, hogy mindig rákérdez én meg vakarózzak rajta, hogy vajon miért érdekli? Bogarat ültet a fülembe ezzel.


Vagyis igazából az önbizalom hiány mellett megvan a magához való esze, megéri a pénzét.

2015. szept. 7. 15:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha direktben rákérdezel, akkor megijedhet, és zavarában nem-et fog mondani. Ezt akarod? Ha nem , akkor csak add meg neki a lehetőséget, hogy lesmároljon. Ez lehet egy "félrecsúszott", "véletlen" búcsúpuszi is.

Önbizalom az kellene mindkettőtöknek.

2015. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!