Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet észre veni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észre veni a lányon hogy tetszek-e neki? Ha nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

vanegy lány nemrég ismerte meg bulikba találkozta már vele 1 párszor és már megkért hogy haza viszem-e hazavitem,

de multkor buliba mindig odaűlt melém meg előtem szokot álni valamikor és 1 szer sétáltunk és derekát átőletem és viszonozta de semimás nem tőrtént.

Bejőhetek neki vagy csak hűjit?


2008. szept. 8. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bejösz neki, ezekből a jelekből nagyon valószínű!
2008. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már eléggé kimutatás szerintem.
2008. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejössz neki, és azt várja, hogy kezdeményezd a járást. Pl. hívd el kettesben randira, hívd el moziba, csókold meg, fogd meg a kezét; tégy valamit, amitől úgy érzi, ő is tetszik Neked! Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy ez a helyzet, - ez a megoldás sem hülység.

El tudom képzelni, ő meg azt kérdezi, vajon tetszik-e annak a fiúnak, akit a buliban megismert, és az a fiú vajon miért nem lép! :P

2008. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!