Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ennyit megengednéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ennyit megengednétek egy fiúbarátnak?

Figyelt kérdés

ültünk a Duna parton. Közelebb ültem a lányhoz, jobbkezemet a jobb vállára tettem. Cirogattam. Majd eldöntöttem, mindketten feküdtünk, a feje a pocimon volt. cirógattam a haját, vállat, nyakát, arcát. Mindent megengedett. Nagyjából 15 percig ment ez

Ilyet kinek engednétek meg?


2015. aug. 29. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akinek élvezem az érintését és valahol többet érzek. Nem speciel lelkileg hanem testileg is akár.
2015. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.. Nem is tudom, én ezt talán olyan fiú barátnak engedném, akivel kicsit talán több is van, mint barátság. Ő is tetszik nekem, én is neki, de fura a helyzet, egyikünk se mondja ki, hogy mi van, hanem pl ilyeneket csinál, mint te. Tetszik neked a lány, nem? :)
2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A paromnak, De en mondjuk eleg fius vagyok meg prud :D

18/L

2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudott nemet mondani mert nagyon jólesett neki,van ilyen.Az esze talán tiltakozott,de ez kevés volt egy határozott nemhez.Talán abban a pillanatban bármit megengedett volna.
2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy egy barátommal mindketten nagyon ki voltunk éhezve érintésre, intimitásra, és volt ilyen jellegű összebújás... aztán aludtunk rá egyet, és mindketten rájöttünk, hogy nem lenne jó ötlet továbbmenni.
2015. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak annak engedném meg, akibe szerelmes vagyok.
2015. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2015. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Molyember ***** válasza:
54%
Pocimon??? : D Biztos, hogy fiú vagy? :)
2015. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én már a vállon lévő kéztől is kínosan érzem magam, nem engedném ennyire. A legjobb fiúbarátomnak se. Senkinek se, a páromat kivéve.
2015. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy megkérdezten, hogy adhatok e puszit a feje tetejére. Adhattam
2015. aug. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!