Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Számít bármit is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számít bármit is az öltözködés?

Figyelt kérdés
Számít,hogy milyen ruhákba van a lány,hogy van felöltözve vagy csak az a lényeg hogy milyen az alakja?

2015. aug. 27. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-essel értek egyet.

Számít pontosan olyan szinten.


De ha te márkára gondolsz, meg hogy az kínaiból van vagy egy drága ruhaboltból, meg divatra akkor nem.

2015. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Márkára vagy árra abszolút nem gondoltam,inkább igényesebb szebb ruhákra,ami passzol az alakodhoz.Vagy mondjuk számít-e,hogy mennyire passzolnak egymáshoz a ruha darabok(színbe,stílusba akármibe.)kiegészítők férfi szemmel.
2015. aug. 27. 19:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányként az én tapasztalatom erről az, hogy a divatbu*i fiúknak számít, hogy milyen márka van rajtad éd mennyire követed a divatot. A normális rendes fiúknak pedig az számít, amit az itteni válaszadók leírtak.
2015. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy márkás-e a ruhái vagy sem. A lényeg az amit hord az jól álljon neki és tiszta, illatos legyen. Pl ha melegitő nadrágba van akkor ne legyen már bolyhos olyan szinten, hogy messziről látszodjon. Vagy hordja otthon vagy bolyhozza le. Viszont, aki szegény az látszik rajta, és láttam és ismerek is olyant aki elég szegény... nem túl szépek a ruhái, a cipője kezdett már szét menni és eléggé feltünő volt, ha volt egy új ruhája akkor legtöbbször abba volt, általában 1-2 ruhában mozogtt, DE nem indok arra, hogy ne ismerjem meg a kedves lányt, ha össze jönnénk akkor úgyis segíteném. Nekem az alak olyan szinten fontos, hogy ne legyen kövér. Ha van rajta kis felesleg, kis hasa pl. az nem zavar. És elnézést kérek most a kövér lányoktól, de ez van... Nagyjából ennyi!


27F

2015. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most már akár pár száz forintért is tudsz venni turkálóba ruhákat,ha szétszakad valamid sztem.Ha meg még 1000-2000 körül is rátudsz áldozni,akkor meg még szebbeket is.
2015. aug. 28. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!