Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira ti hogy szoktatok öltözni?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy öltöny, meg ilyenek, de mennyi az az elegancia amit szoktatok, és elvártok a másiktól? 21 vagyok.

2015. máj. 16. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint az átlag hétköznapokon. Farmer+ing. Ezekből mondjuk a legjobbakat veszem föl, amikről tudom, hogy jól állnak:)
2015. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 To7ka ***** válasza:
76%

A randitól függ! Extrém sportos randira még soha nem öltöztem ki, teázóba teljesen hétköznapian, lehet nem a legfelső pólót veszem ki hanem megnézem az első 5-öt, és hangulatnak megfelelően választok, esetleg ha étteremben (első randin ritkán fordult elő) akkor természetesen megint más.

De sose úgy gondoltam egy randira, hogy én eladni akarom magam..:) Magamat akarom adni, hisz utána a hétköznapokban is pont ugyanolyan leszek, miért "hazudjak" már a legelső alkalommal? (Ez nem azt jelenti, hogy nem a legjobb énem hozom, de akkor azt a szintet utána is megpróbálom tartani)

2015. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinosan, elegánsan. Talán kicsit kevésbé konvervatívan mint munkába, de nem mutogatom magam az valahogy nem az én stílusom. Jobb szereten ha egy ruha csak sejtet.
2015. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.


A mindennapokban is inget hordok, így ez a rész nem kérdés. De ha a randi kifejezetten valami sportosabb, kötetlenebb alkalom, akkor nem megyek oda ingben, inkább egy póló ing, és semmiképpen nem kezdenék hirtelen teljesen másként öltözni, mint amit a megszokott, tehát ha pólót és farmert hordasz a hétköznapokban, akkor vegyél fel egy lazább stílusú inget vagy póló inget, de ne jelenj meg a legjobb öltönyödben feszengve (kivéve ha mondjuk színházba mentek vagy ilyesmi).

2015. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Nálam van egy törvény miszerint sehova nem megyek ahova nem lehet rövidgatya-pólóban elmenni.


Mivel bírósági tárgyalásra is így mentem ezért a kérdésedre a válasz szintén rövidgyatya-póló-strandpapucs.


Ha olyan kedvem van felhívom a csajt azzal a szöveggel hogy ugye nem akarsz kiöltözni.

2015. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Királyrobi,télen nem lennék a helyedben.
2015. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os én inkább a csaja helyében nem lennék télen. Biztos mindenki azt hiszi, hogy a zártosztályról kiszökött tesóját sétáltatja.
2015. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól függ hogy hova hívom
2015. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Adri+ ***** válasza:
Szia. Amit szoktál viselni, és viselni is tudsz természetesen. Persze egy Pal***n*s étterembe pólóing jó ötlet, viszont egy mézeskalácsoshoz már kevésbé. :)) Ezért újat ne vegyél, viszont az otthoni szebbik állapotú és hangulatodat, egyéniségedet tükrözőt mindenképp vegyél fel.
2015. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Adri+ ***** válasza:
Én : egy póló, esetleg kockásing, szabadidő vagy farmernaci, bubi szandál ( bőr, munkavédelmi lábbeli ) napszemcsi, pár irat, mobil, párezer forint kpban is, / A leendőbeli Csajomról egy példa, ami nem kötelező, csak jobb a többinél : Cipő / szandál, harisnya / szebb bugyi ( nem a nagyié :) ), ..
2015. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!