Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallottam, hogy főiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam, hogy főiskolás lányok támogatásért cserébe "barátnők" lesznek. Van-e valakinek tapasztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy konkrétan mire gondolnak? Mit jelent ez a gyakorlatban? Mit vállalnak be? Mekkora összeget szeretnének támogatásként kapni? Ideköltözne-e hozzám? Vállalja-e, hogy ez idő alatt nem lesz más barátja? Hol lehet ilyen lányt találni? stb.

Ha valakinek esetleg tapasztalata is van és megírná, az még jobb lenne.

Kérem, hogy akik szitkozódni akarnak, azok ne írjanak, mert nem tudják, hogy mi van a háttérben.


2010. márc. 10. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lesz a barátnőd, inkább csak a barátja mellett bevállal téged is mondjuk heti 1x...
2010. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagyis csak annyiban fognak különbözni a sarki k*rváktól, hogy, hogy semmiben..., hallotam már sok ilyesmit, de ne azd hidd, hogy igazi barátnőd lesz, ax megtolhatod egyszer kétszer hetente
2010. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De miert akarsz foiskolas lanyokat keresni akik tamogatasert cserebe lesznek baratnok? miert nem keresel olyat aki pl foiskolas de nem a penzre palyazik? es vele olyan kapcsolatot is kialakithatsz hogy ne legyen meg mas rajtad kivul, szerintem ilyenek is vannak.En nem latom ertelmet hogy olyan pasival jojjek ossze, akivel csak a penze miatt lennek
2010. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok általában szexuális szolgáltatást nyújtanak hogy a lakbért a műkörmöst meg az egyéb kiadásokat kifizesd helyettük.Ezért cserébe heti egyszer-kétszer lefekszenek veled de nem lesznek igazán a barátnőid.
2010. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy mi áll a háttérben? Miért kell neked pont egy főiskolás lány?
2010. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mások előtt eljátszanám a barátnőjét, de négyszemközt nem lenne közünk egymáshoz.
2010. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!