Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan pasival akinek még nincs semmilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még sose volt barátnőm, teljesen tapasztalatlan vagyok ha kapcsolatról van szó, csók szex stb.

A velem egy idős lányok már nem hogy túl vannak ezen, de van kialakult ízlésük hogy mit szeretnek. Úgy érzem hogy semmi esélyem összejönni egy lánnyal se, mert ha csak nem hazudok(ami úgy is kiderülne) meg se fordulna a fejében bárkinek is hogy potenciális partnerként gondoljon rám. Senki se akar ugye a tanítónéni lenni.


2011. máj. 27. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jó ember vagy és kedves, humoros, van életcélod, akkor a a tapasztalatlanságod lesz a legkisebb gond. Szerintem legalábbis.

20l

2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban a férfiak legalább felének nincs tapasztalata, úgyhogy egyáltalán nem vagy extrém eset.
2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal kapcsolatban tévedsz, hogy már mindenki tapasztalt. Ugyan én még csak 18 vagyok, negyedikes gimis, de az osztálytársaim kb fele még szűz...szóval ez egész jó arány...mindegyikük az igazit keresi és előbb el sem akarja veszíteni...ja és pl én sem vagyok szűz, de nem volt még komoly kapcsolatom senkivel, szóval én sem vagyok tapasztaltnak mondható. Ne aggógj emiatt, csak azok tapasztaltak akik r@bancok, vagy akiknek már volt komoly kapcsolatunk. Szerintem csak rossz körökben keresgélsz
2011. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet rossz helyen keresek, biztos csak az én társaságomban ilyen mindenki. Amúgy ez nem csak a szexről szól, kicsit hülyén fog hangzani de attól tartok a legkevésbé, már mint az érzelmi részétől tartok, de úgy érzem még ha bénázni is fogok fel vagyok készülve mindenre. Ami jobban aggaszt az az egész járás dolog, mindig egyedül voltam, és nem tudom hirtelen tudnám kezelni valakinek a közeledését.

A csók ami még nagyon bosszant, olyan egyszerű dolog, de olyan könnyű elrontani és az olyan sokat elmond arról aki elrontja.

Akkor mostanában szoktam beszélgetni egy lánnyal, tök jókat beszélgetünk, de néha felhoz olyan témákat amiket nem tudok hogy kezelni. Pl az ex, vagy a szex, próbálok nem hazudni mert úgy is lebuknék, de el se akarom mondani hogy én ezeket még nem tapasztaltam, nem tudnék a szemébe nézni. De igazából mindegy is mert csak barátnak tekint.

A másik nagyon zavaró, hogy ennyi idősen már nagyon kívánom a női társaságot, és szinte bárki aki kicsit is csinosan néz ki már beindítja a fantáziám. Viszont ezek a csajok nem azok akikkel én össze tudnék jönni, azok akik engem pasi számba vesznek azokért nem tudok vonzódni. Biztos a hormonok miatt, nem akarok felszínes lenni, de a természet nagy úr....Teljesen idealizálom a kapcsolatokat, és talán ezért se tudok találni egyet nőt se, mert valami olyat keresek ami nincs.

De várni se akarok tovább, én is szeretném élni az életem kicsit még fiatal vagyok, kapcsolatban élni, és olyan dolgokat csinálni amiket csak a fiatalok. Úgy érzem lemaradok mindenről.

2011. máj. 27. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a csók legyen a legkisebb gondod. Nekem volt egy exem, borzalmasan csókolt, legalábbis nekem nem tetszett. Ahhoz képest most már 1,5 éve van barátnője. Ízlések és pofonok, vagy csak fejlődött azóta, vagy lehet, hogy a lányt ez nem zavarja, bármi előfordulhat.

Szóval ezen se aggódj. :)

Első voltam.

2011. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem valasz egy kissebb korosztalybol valo lanyt
2011. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17 évnél fiatalabb nő iránt nem tudok vonzódni, ez van :S
2011. máj. 27. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nincsen veled semmi baj. Még a tapasztaltabbak is óvatosak egy kialakulóban lévő kapcsolatban. Ne görcsölj, annál rosszabb lesz, ha megtalálod aki kell neked, akkor menni fog magától minden.
2011. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

Az én volt barátom 24 éves volt mikor összejöttünk (akkor voltam 17) és neki se volt sok tapasztalata a dolgokban (nekem sem annyira). Mégsem mutatta a félelmeit, jött minden magától mikor jönni kellett. Sőt nem bénáztunk az első együttlétünkkor. (két éves kapcsolat volt) Fel a fejjel, ne keseredj el!

2011. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2011. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!