Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közületek volt olyan, akit...

Közületek volt olyan, akit felvettek egy Színműszetire, pedig semmilyen tapasztalata nem volt?

Figyelt kérdés

Én még nagyon fiatal vagyok, hogy ezen aggódjak. Tudom.

13 vagyok, de nagyon szeretnék színésznő lenni. Van hangom, nyertem versenyeket, de például semmilyen darabban nem játszottam még. És ha nem is fogok? Akkor az önéletrajzom az egyenlő lesz a 0-val. Azt akarom kérdezni, hogy így is van-e esélyem.


2010. febr. 3. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg azt is hallottam, hogy ide csak kapcsolatokkal lehet bejutni. De ez olyan igazságtalan! Ha valaki tehetséges, azt is lesz*rják, mert csak a gazdagok, meg a jónevűek juthatnak be??
2010. febr. 3. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm csak a gimis színházban szerepelt egy darabban (azért valljuk meg ez mondható tapasztalatlannak) és elsőre felvették a Színművészetire.. ő lepődött meg rajta a legjobban.D
2010. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És igen, mondta, hogy kb. a fele protekciós, de egy évben 12-30 embert vesznek csak fel.
2010. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Őszintén szólva nagyon meglepődtem az előttem adott válaszokon. Én 8 éves korom óta szerepelek rendszeresen színházakban és így van egy kis rálátásom a témára. De azt tapasztaltam, hogy még a legjobbak és legprofibbak is simán kihullanak.
2020. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!