Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merem megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megcsókolni?

Figyelt kérdés
Már 2 randim volt egy csajjal, előtte msn-en beszélgettünk. Mindketten bejövünk egymásnak. Múltkor elvitt a kedvenc helyére és ott ültünk vagy fél órát. Át akartam karolni, de nem mozdult a kezem, a csók meg még nehezebb lesz így :S Hogyan tudnék bátrabb lenni? 15/F
2010. márc. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél be izomlazítót :)
2010. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy nincs mit veszítened és menni fog
2010. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már így, van jó módszer, hogy rávedd magad valamire:


egyik ismerősöm taktikája, hogy azt mondja magában: "egyszer élünk b**d meg!" és megcsinálja.


vagy pedig gondolsz valami jó dologra (persze ez egy nagyon jó dolog ha összejön, persze, úgyhogy jobbra igencsak nehéz gondolni) és kijelented, hogy teljesül, ha megcsinálod (pl. nyersz a lottón) - nyilván nem jön az be, de motivációnak jó lehet, én néha még használom is:-)


Most lehet hogy ez egy hülye példa volt, de valami ilyesmivel bátoríthatod magad! Hajrá!^^

2010. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
mer nyomott vagy
2010. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne gondolj semmire, lökd meg magad érj el a szájáig aztán menni fog minden magától
2010. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd el mcdonaldsba aztán kaja után mondd neki azt "Mustáros a szád, lenyalhatom? :D
2010. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod megcsókolni? Nem tetszik?


Akkor nézd addig az arcát amíg meg nem kívánod, vagy mond neki azt hogy úgy megcsókolnálak, de nem tudom örülnél e neki...

2010. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Menjetek olyan helyre, ahol nem lát senki más.

2. Gondolj arra, hogy annyira nem nagy cucc...

3. Először csak adj neki puszi(kat).


(+1 Ne msn-ezz vele sokat, sztem az valahogy ott önbizalmat ad, de élőben rájössz hogy ityeg)

2010. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

izomlazító.xd

hát ez jó!

szakadtam rajta:D

2010. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!