Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat most a lány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat most a lány, ha nem merem megcsókolni de rátettem mindkét kezem az arcára?

Figyelt kérdés

A lánnyal (28) már vagy ötödször randiztam (én 27 vagyok), de nem mertem megfogni a kezét vagy megcsókolni. Mindegy, ilyen vagyok, félénk, bizonytalan.

Ma búcsúzáskor puszi-puszi után azt mondtam neki, h. csukja be a szemét, majd mindkét kezem rátettem az arcára, végigsimítottam és azt mondtam, h. milyen jó selymes az arca, és adtam neki még egy puszit :) Valószínűleg nem tulajdonított nagy jelentőséget neki, de kíváncsi vagyok, mit gondolhat most. Lányok ti hogy értelmeznétek ezt?


2011. ápr. 14. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tűnik olyan vészesnek, tuti nem néz hülyének, ha ez érdekel. Lehet még örül is, hogy nem mászol rá, de azért legközelebb már megfoghatnád a kezét :) Sok sikert!

22/L

2011. ápr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnék rólad semmi rosszat, sőt ez izgalmasabb is mintha az első alkalommal rámásznál.Sajnos a mai fiuk nem olyanok mint te!De azért legközelebb tényleg megfoghatnad a

kezet.Most a fiuk biztos lepontoznak.De akkor is ez a véleményem.

2011. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem értitek! váááá! :) azért ragtam az arcára mindkét kezem, mert... mert nem is tudom, ha már nem mertem megcsókolni, akkor már csináljak olyat, amit még előttem soha senki. De ettől még nem merem majd megfogni a kezét! Mondjam neki, hogy "szia, megfoghatom a kezedet?" :) vagy nem is tudom! miért nem fogja meg ő az én kezemet? Lehet, hogy legközelebb..... eh, nem tudom! de köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 14. 14:12
 4/5 A kérdező kommentje:
*raktam. (és nem ragtam) bocs. de hülye vagyok! :)
2011. ápr. 14. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, ha már találkozgat veled akkor érdekled, nincs veszteni valód. Ahhoz hogy megfogd a kezét nem kell mondanod semmit, csak fogd meg és kész. Nekem is félénk a barátom, kb 10. randiig várt ezzel, de már azt hittem nem is érdeklem. Ez elég idegesítő.


Én mondjuk úgy értelmezném a "csukd be szemed" szövegből hogy meg akart csókolni, de végül nem merte... ami kár, mert ha már becsukta a szemét mikor megkérted akkor tuti hogy nem bánta volna. Máskülönben nem csukja be. Nem vagytok már gyerekek, lépjél valamit legközelebb, gondolj arra hogy találkozgat veled, tuti hogy érdekled, örülni fog ha végre haladtok valamerre.

2011. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!