Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit lépnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha egy bárban ülve odaállna elétek egy lány és azt mondaná, hogy ad nektek egy hosszú, bőnyálas nyelves csókot, ha meghívjátok egy pohár whiskey-re?

Figyelt kérdés
Belemennétek? Mit gondolnátok róla?
2015. aug. 14. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: hívj majd fel telefonon megkérdezni, hogy érdekel-e a véleményed. :) Látom, nem esett le a poén sokaknak. Talán csak a meleg miatt vagy ilyen ingerült, vagy valamiért nem bírsz? Írj rám privátban te idióta, ha gondod van, nem kell rinyálni a nép előtt. :) Gyanítom Buksicska lehetsz :)
2015. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék egy nagyot, majd elzavarnám.
2015. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mivel a kereskedelemben dolgozom, azt mondanám neki, hogy: Előbb az áru, utána az ellenérték kiegyenlítése. Ha neki így megfelel, akkor OK.
2015. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#11: Kétlem, hogy a 10-es lenne, ugyanis Buksicska az én nickem ergo én vagyok. :)) De örülök, hogy ilyen mély nyomot hagytam benned, ez fordítva már nem mondható el.. Nem süllyedek le a szintedre, hogy ismeretlen embereknek írok mindenféle undorító levelet, arra meg pláne nem, hogy egy kérdés alatt álljak le mocskolódni :)
2015. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: negatív nyom nem ér. :D Ne szállj el magatól, mert akkor nem tudnál leereszkedni a szintemre...
2015. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül nem én vagyok elszállva, maradjunk ennyiben ;)
2015. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16: tudod, nekem már lenne mire elszállnom, de mégsem így ismernek a barátaim. És, mivel nekem az ő véleményük számít, miért is érdekelne egy olyan netes idegen véleménye, aki megy a birkanép után, és még csak a fáradtságot sem vesz arra, hogy megismerje a másikat?
2015. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy pl nekem nem lenne mire "elszállnom"..? Hisz te sem ismersz.

Nem értem amúgy miről beszélsz, mi ez a megy a birkanép után és a fáradtságot sem veszi a másik megismerésére.. Szerintem összekeversz valakivel, biztos vannak itt ilyenek, csak épp nem én..

2015. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Ne is álmodj a gyönyörű hab testemről"
2015. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Öreg Matulásan:



Veggyéé egy üveggeeee....


:DDDD

2015. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!