Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit lépnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha egy bárban ülve odaállna elétek egy lány és azt mondaná, hogy ad nektek egy hosszú, bőnyálas nyelves csókot, ha meghívjátok egy pohár whiskey-re?

Figyelt kérdés
Belemennétek? Mit gondolnátok róla?
2015. aug. 14. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Elgondolkodnék, hogy vajon hanyadik lehetek aznap este :D Ráadásul utálom a whiskey-t. Miért nem lehet úgy odajönni, hogy szívesen megismerne egy sör (vagy bor, vagy mindegy, csak ne whiskey) mellett? Sokkal szívesebben belemennék, aztán persze később kiköthetünk egymás szájában, de olyan kiábrándító ezzel kezdeni...


21/F

2015. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
'Hess, k-rva'.
2015. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
"Hess, alkesz k-rva!"
2015. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

vennék egy pohárral,látványosan kiöntenék belőle a földre,egy nagyon kicsit és mondanám parancsolj


azzal pedig meginnám a többit

nem érdekelnek már rég az ilyen riherongyok.Vállvonogatva lazán letolnám a whiskymet


manapság undorodom az ilyenektől,szóval ja bukta lenne.tudod ha csak b***szni akarok majd szólok én,addig az ilyen helyén marad.:)

2015. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Megfordulnék, és finganék egy ordenárét.
2015. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
"Na kotródj!"
2015. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Lány vagyok, de ha én ilyennek lennék szemtanúja.. A lány helyett is szégyellném magam, hogy ilyen tényleg van. Na meg persze remélném, hogy a pasi normálisabb ettől és úgy elküldené a francba ezt a r*ibit, ahogyan csak kell.
2015. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
azt mondanám takarodj te ócska ringló
2015. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Én azt mondanám, hogy a whiskeyért szopni kell, babám :D

Ebben szerintem benne van, hogy mit gondolok róla...

2015. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
#5! "egy bárban ülve" "Megfordulnék, és finganék egy ordenárét." Te fing nélkül is ordenáré vagy! Voltál már bárban? Vagy a korod miatt még vagy 10 évig nem engednek be?
2015. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!