Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Maga a téma hosszú lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maga a téma hosszú lenne eléggé igyekszem nagyon dióhéjban leírni a dolgot?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkorból ismert jó barátomnak akarok segíteni. Mivel nem akarom, hogy azt higgyétek, hogy én vagyok akinek a segítség kell, elmondanám, hogy házas vagyok.


Szóval ennek a gyerekkori barátnak akivel ugye a mai napig tartjuk a kapcsolatot szeretnék segíteni párt találni..vagy legalábbis elindulni ezen az úton.


A helyzet a következő...hogy úgy mondjam elege lett. Saját bevallása szerint nőgyűlölő lett szerintem meg nem mert egy nőgyűlölő pasi nem nézi meg a nőket. 27 évesek vagyunk mind a ketten, mint mondtam, én házas vagyok, neki pont a legszarabb természetű nők jutottak kapóra.


4 kapcsolata volt egyik sem napokig-hetekig, hanem évekig tartott. Nem csak én mondom, hanem mindenki aki ismeri, hogy minden kapcsolatába ő tette a legtöbbet. Tényleg szívvel lélekkel. Sokszor olyan lehetetlen helyzeteket is megoldott amit más rég feladott volna. A végén egytől egyig vagy megcsalva lett, vagy át lett verve vagy amit el tudtok képzelni.


A dologhoz hozzátartozik az is, hogy kamaszként 18 évesen kezdett el csajozni. Nem titok, hogy nem volt egy "menő pasi" akkoriban. Magas volt de gebe..185 höz volt 60 kilója. Sajnos pattanásos is volt szóval minden összejött ami a nőket zavarhatja. Még így is (!!) sikerült valahogy barátnőt szereznie, 1-2 éves kapcsolatokra.


Na most ez a múlt.


A jelen: Az évek során ő teljesen átváltozott. Nőt még egy picit és istentelenül neki állt edzeni. Meg is látszik rajta, van vagy 90 kg, tehát a mai nőknek szerintem az ideálja. Semmi pattanás vagy bőrhiba. Pubertás kori dolgok letudva.


De...és MOST van amit én sem értek. Én kisebb darab vagyok mint ő, és nekem egyszer sem volt ilyen tapasztalatom. Kb fél évvel ezelőttig randizgatott. 21-22-23 éves lányokkal, hogy a természetes korkülönbség meg legyen.

Mire fogják a nők a kosarat? Nincs meg a kémia, nincs szikra meg egyebek. Vagy hogy nincs túl a csaj az előző szakításán.


Tök mindegy, tiszta hülyének nézik őt a nők.


Ő (szerintem jogosan is meg nem is) bekeményített..fél éve egy randi sehol. Tök egyenesen néz maga elé az utcán rá se néz senkire aki nőből van. Munkamániás lett, illetve még jobban az edzés megszállottja lett..


Amikor kérdem tőle, mit gondol, hogyan tovább azt mondja:

Zsolti (így hívnak engem) az elmúlt majd 10 évemet arra basztam el, hogy mindent megpróbáljak amivel egy értelmes lányt komolyan megkapthatnék. Mi volt a vége? Kudarc megalázással..Egy okot mondj amiért tiszteljem őket.


És itt van vonal szakadás. Mert nem tudok rá indokot mondani. De azt se akarom, hogy 30 évesen egyedül legyen mert sokkal többet érdemel.


Szerintetek, hogy segítsek neki?


Köszi, és bocsi a rengeteg olvasásért!



2015. jún. 1. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiket jól pofán ba$z az élet sorozatban. Okkal, ok nélkül, rejtett okkal, tök mind1, a lényegen nem változtat.

A probléma ott van, hogy kezd olyan lenni, mint az itteni nőgyűlölők, akik az összes nőt hibáztatjàk a saját sikertelenségeik miatt. Ez nem csak nekem bicskanyitogató.

Mivel egy korosztály vagyunk, elmondom, túl vagyok 4 kapcsolaton + több befulladt kísérleten (bár azok nagy részét én szakítottam meg, a valódi szakítások viszont megviseltek.) Mégsem mondom, hogy minden férfi szemétláda, és nem ér semmit, mert mindennek két oldala van.

(Kiegészítés: tizenévesen egy kövér, pattanásos arcú, szürke semmilyen kislány voltam. De lett egy évekig tartó kapcsolatom, relatíve boldog voltam.

Most itt vagyok 27 évesen, a külsőmre minden egyes év jó hatással volt, végre én is kinézek valahogy.

De a motiváció a kudarcok miatt bennem is elveszett.)

2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval, attól hogy neki nem volt szerencséje, még nem jelenti hogy az összes nő ilyen lenne és megalázná

igenis van aki megérdemli a tiszteletet

csak abban tudsz neki segíteni, hogy ezt megértse és ne adja fel

te házas vagy, ez is lehet egy jó példa arra, hogy összejöhet

2015. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 viktorvarga ***** válasza:

Semmit hagy már,azért mert te 27 évesen megnősültél még nembiztos h mindenkinek azt kéne.

Majd lessz vele valami.

Ha később nősül később válik

2015. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló...hol látsz olyat, hogy azt akarom, hogy nősüljön??? Miért várnám tőle vagy bárkitől, hogy 27 évesen nősüljön.


Rohadtul nem erre megy ki a játék..

2015. jún. 1. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy prostit, akit felbérelsz, hogy szétdugassa vele magát, de csak kötöttségek nélkül! (te fizeted)

Kielégül, jót kap egy lánytól! (ő azt fogja hinni)

És keresni fogja az alkalmat hogy újra ez legyen!

??,

:-)

2015. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Missi_Key ***** válasza:
azért kíváncsi lennék a hozzáállására..
2015. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os: milyen hozzaallas?
2015. jún. 1. 16:47
 8/13 anonim ***** válasza:
"Saját bevallása szerint nőgyűlölő lett" => Feltételezem, a 6-os erre gondolhatott, hogy ez milyen hozzáállást von maga után.
2015. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem néz a nőkre reflexből. Ha a baráti társaság össze ül és feltűnik egy ismeretlen csaj 10 perc múlva egy indokkal amit ő talál ki elmegy a helyről.


Az ismerős csajokkal nincs gondja azok foglaltak és nincs szerinte "rizikó".

2015. jún. 1. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy okot mondj amiért tiszteljem őket."


Ha házas emberként nem tudsz erre semmit mondani, akkor sajnálom a feleségedet.


Egyébként meg a helyes válasz az, hogy senkit sem kell csak azért tisztelni, mert nő vagy mert férfi. Senkiért sem szabad udvarlási-járás szakaszban mindent megtenni, bármennyire szerelmes az ember, mert palira veszik, akár férfi, akár nő az illető. Azon kívül szerintem mindenkinek joga van eldönteni, ha nem akar kapcsolatot. 27 évesen egy férfi még bőven ráér a mai világban. A legtöbbet azzal segítesz, ha támogatod a döntéseiben, hogy helyreálljon az önbecsülése.

2015. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!