Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25+ fiúk, férfiak! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ fiúk, férfiak! Ti járnátok külföldi lánnyal? Mennyire lenne zavaró?

Figyelt kérdés
Ti nem beszélitek az ő nyelvét, ő beszéli a tiéteket, csak nem tökéletesen. Jó pár nyelvtani hiba, nem olyan kifejező szókincs stb. Persze megértitek egymást, tudtok kommunikálni is, de azért mégis... Mennyire lenne ez zavaró?
2015. aug. 11. 06:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretem akkor nem érdekel.

Én simán járnék.

2015. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Napi szinten beszélek angolul és németül is, ezért lenne közös nyelv. Ha meg a magyart töri az egy bizonyos fokig aranyos is lehet. Szóval én nem látom akadályát
2015. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 KUDETA válasza:
28%
Csak azzal járnék! Megkíméled magad a magyar lányok, nők egyszerűségétől és "ki ha én nem" nagyképűségétől! Ha megfigyeled, itthon merev pofával jár-kel az összes, ökölbe van szorulva az arcuk, mindegyik azt képzeli, hogy ha mosolyognának, akkor már rámozdulás lenne, pedig... A külföldi lányok sokkal kedvesebbek, odaadóbbak, tudják hol a helyük és teszik mindezt a világ legtermészetesebb módján! Kevésbé sértődnek meg, százszor alázatosabbak és nem esik le az aranygyűrű az ujjukról! Ja! És extra szépek! Nyelvtanulás szempontjából is ideális! Ha okos vagy, akkor egy dél-amerikai, mondjuk venezuelai, brazil lánnyal vagy valamilyen igazi ázsiai szépséggel jársz!
2015. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze! ;-)

40 f.

2015. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, volt is már külföldi barátnőm. És megerősítem a 3-as válaszolót, sokkal normálisabbak, mint a magyar lányok. Magyar feleségem szinte biztosan nem lesz.
2015. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
A magyar nők kritikán aluli színvonalát elnézve lehet, hogy kénytelen leszek eme utat választani. A mi lányaink többségében semmi értékes nincs, flegmaság, bunkóság, önteltség, egoizmus. Íme a magyar nő. Volt egy álmom, hogy magyar orvosként, magyar embereket gyógyítok itthon, közben szép családom van, 3-4 gyerek, feleség... A diploma megvan, viszont családra esélyt nem látok olyan kritikán aluli a színvonal. Nagy eséllyel az lesz, hogy megcsinálom a szakvizsgám, aztán emigrálok. Nem a pénz miatt, a magány miatt. Magyarországon az értelmes, intelligens, nem nagyképű, nem bunkó férfi nem érték. Itt akkor vagy valaki,ha bunkó, kihaénnem, ingyenélő tapló vagy.
2015. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én utálom az általánosítást, hogy "a magyar", "a német", "az ázsiai" stb lányok, ugyanis mindegyik kategória több millió embert fed le, így elég nagy a szórás.

Ugyanakkor szubjektív tapasztalataim alapján sajnos egyet kell, hogy értsek az itteni válaszolókkal.


Én is azt tapasztalom, hogy az itteni lányok többsége iszonyú flegma és beképzelt, ráadásul sokszor teljesen alaptalanul. Emellett viszont jellemző, hogy a legátlátszóbb kamudumára is úgy ráreppennek, mint légy a kakira. Például valaki egy majd' 10 éves BMW-ét hozatott be németbő' nyóccázé', de a kulcsot pörgetve a szórakozóhelyen előadja, hogy ő a nagymenő életcsászár. Aztán amikor a csaj kérdőre vonja, hogy miért egy panelba viszi fel, akkor jön a másik városban/országban lakik, de most egy haverjánál szállt meg duma és csaj már terpeszt is... Ha az ember pedig arab kinézetű, akkor jöhet az ilyen-olyan herceg vagyok, de téged feleségül is vennélek lódítás, amit még többen benyelnek.

2015. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akik az alja magyar nőkkel ismerkednek miből gondolják, hogy a külföldi jobb csajoknak ők fognak kelleni
2015. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A rosszabb külföldi csajok is jobbak, mint a legtöbb magyar.
2015. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy járnék, nem okozna nagy gondot. Azért minél gyorsabban megpróbálnám elsajátítani a nyelvet, hogy minél alaposabban ki tudjuk fejezni a dolgokat. Az kicsit zavarna, ha nem tudnék elég választékosan beszélni, kifejezni magam.


#3 és #6: sértődött, nőgyűlölő bétáknak tűntök (ha nem vagytok azok, bocsi). Nem szabad ennyire általánosítani, eltaszítani minden magyar lányt. Igen, rengeteg a felszínes, buta liba, de igenis vannak intelligens, értékes lányok is, mint mindenhol máshol is. Ugyanakkor hülyeség így felülértékelni a külföldieket. Ott is ugyanúgy megvan a spektrum.

2015. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!