Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Ti fiúk, hogyan reagálnátok? 22L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tetszem, megértjük egymást, nagyon sok dolgot velem beszél meg, mert a barátnője alkalmatlan rá.


Viszont már unom, hogy én vagyok a kispárnája... Mert velem tud normálisan beszélni, mással nem igazán. Nemcsak az, hogy panaszkodik nekem, hanem inkább mindent velem oszt meg javában.


Mármint szívesen segítek a barátaimon, de nekem ő több, mint barát egy barát és ez kölcsönös is, de mivel kapcsolta van csak nyűg nekem ez az egész.


Tudja, mert kérdezte és mondtam is, hogy vannak udvarlók a láthatáron, de szerintetek mit szólna hozzá, ha pl. megdicsérnék egy másik pasit, vagy ha beszélgetés közben megjegyeznék olyasmiket, hogy: egy szexi/cuki/aranyos pasival beszélgetek éppen, milyen rendes, kedves, meg jól néz ki stb...


Elhallgatná? Vagy venné a lapot? Szerintetek?


2015. aug. 7. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus kislányos gondolatmenet.

Ha téged akar, akkor majd azt közli, szerintem.

2015. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen már gerinced és ne flörtölj olyan sráccal, akinek barátnője van. Az meg a szánalom legalja részéről, ha másnak csapja a szelet míg barátnője van. Persze nagyon kényelmes, hogy erre itt van ez a lány, másra meg a másik. Ha nem jó a kapcsolatuk, szakítsanak, ilyen egyszerű.
2015. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mások után epekedsz miközben igazából azt a srácot szeretnéd, azzal öngólt is rúghatsz. Mi van akkor, ha nem a kellő hatást éred el nála és ahelyett, hogy féltékenykedne inkább lelép?
2015. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első jól írja.. ha akar valamit úgyis lépni fog.. De valamiért mégis még a másik csajával van... és hiába vagy te a lelki levelesládája, mégsem pattintja le a barátnőjét. Nohát, ezen érdemes volna elgondolkodni, nem?


Amúgy az ötlet meg nagyon átlátszó, kb 16 évesen játszottam meg hirtelen zavaromban egy srác előtt, aki tetszett, de még a nevét se tudtam, csak szünetben pont ott ült mellettem kb 1 m-re a padon a suliban. (Igazából sztem marhára nem érdekelte, h kivel beszélgettem :D )

2015. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt így szépen elmondanád neki?
2015. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne flörtölhetne?

Könnyű ezt addig mondani, hogy ne flörtölj foglalt emberrel amíg vannak körülötted szabad prédák, de az életkor előre haladtával ezek száma drasztikusan csökken, főleg akit az ember legalább külsőre vonzónak talál.


Nincs a flörtöléssel semmi baj, az mindig a másik féltől függ, hogy elfogadja-e ezt vagy sem.


A kapcsolatot sem olyan egyszerű megítélni, főleg ha benne vagy, hogy egyik reggel felkelsz és belédcsap a villám, hogy jaj de rossz a kapcsolatom.


Ha mással kommunikál, más esetleg máshogy látja, másképpen ítél meg adott helyzetet rájöhetsz, hogy lehet a másikkal jobban is menne.


Amíg nincs tapi meg csók meg kefélés addig én nem tartom semmilyen szinten elítélendőnek azt, ha az ember flörtöl egy foglalt emberrel.

2015. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek ide a noi fifika, miert kellenek a fortelyok? Ezidaig a srac baratkent viselkedet veled es az ember a barataival jol elszokott beszelgetni. Te vagy az aki tobbet gondol bele ebbe a kapcsolatba, tehat tisztazni kell a dolgokat.


Mond meg a sracnak egyenesen es oszinten, hogy Te mar egy kicsit tobbet kezdesz erezni normal baratsagnal. Biztosan ki fog derulni, hogy mi a sracnak a velemenye errol az egeszrol. Vagy azt mondja, hogy szereti a baratnojet es maradjatok tovabbra is baratok, vagy baratok sem lesztek mar a jovoben.

2015. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom jól, hogy nem azért kezdett el barátkozni velem, mert jaj, de jó puszipajtások leszünk mi.


Majd minden beszélgetésnél célozgat úgy mindenre, illetve már többször rákérdezett: Mi lenne ha mi ketten? Szeretném e? Szerintem működne e? Mit gondolok róla, mint pasiról?


Igen, nagyon sok mindent elmond nekem, megoszt velem. A lelki szemetesládának csak panaszkodik az ember, csak a gondjait osztja meg vele, nekem ő mindent elmond, mindenről beszélünk.


Soha semmi nem történt és nem is fog köztünk, míg együtt vannak. Barátok vagyunk, de ő sokszor átlépi a barátság határát, vagyis inkább mindig, persze csak szavakban.


Én semmi rosszat nem csináltam, csak támogatom, ha kell. De ő mindig kitér dolgokra, mindig felhoz dolgokat.


# 6-os. Köszönöm szépen, hogy ilyen jól átlátod a dolgokat! :)

2015. aug. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!