Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok arra, ha így próbálnának veletek ismerkedni? Illetve egy 20+ fiúnak jól áll-e az ilyesmi ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval 18-22 közötti lányok a célszemélyek. Teljesen idegen lányok, akikről semmit nem tudok és ők se rólam. Sajnos most jelenleg nincs olyan nagy baráti köröm, így nincs olyan lány aki ebből a körből szóba jöhetne, és iskolába se járok már, így rá vagyok szorulva, hogy idegen lányoknál próbálkozzak.

Így nincs mit tenni, ha nem szeretném "magányos farkasként" élni az életem, ki kellett találnom valamit ismerkedésre. Tehát ez lenne a szituáció:


Megszólítom. Szia! Te nem a XY suliba jársz? Erre ugye mondana valamit. Jó esetben visszakérdez, hogy miért kérdezed?

Erre én: Mert nem akartam rögtön azzal kezdeni, hogy tetszel nekem és szívesen megismerkednék veled (kis huncut mosoly kíséretében)


Most képzeljétek bele magatokat ebbe a szituba, és a kérdésem, erre mit mondanátok, mi lenne erre a válaszotok?

Én úgy gondolom ez nem is annyira bunkó mint pl a szia cica van gazdid félék, és egy picit még humoros is. Ami talán jó feszültség oldónak is. Ti hogy gondoljátok? És mi lenne a válaszotok?



2012. ápr. 21. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem vonzódok az azonos neműekhez.
2012. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Bocs, de van barátom."

(ha nem lenne:

"Bocs, de semmit nem tudok rólad, és nekem ijesztő, hogy te így nyomulsz. Ráadásul te se tudsz semmit rólam, szóval tuti nem a személyem fogott meg... Kösz, de nem, ez az ütem nekem túl gyors.")

2012. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én vissza se kérdeznék, hogy miért. De ha mégis, nekem ez egyáltalán nem jönne be!!!! Szerintem nem célszerű közölni, hogy mit szeretnél. Az vagy túl direkt, vagy tolakodó. Akkor már inkább kezdj el vele rendesen beszélgetni valamiről, mert ha ezt felhozod, szerintem .... attól a huncut mosolytól meg egyenesen megijednék.

19 L

2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:

Szia! Nem vagyok célszemély korban, de nálam speciel bejönne ez a fajta kezdés. Frappáns, humoros és lényegretörő. Gratula!

Az a veszély azért még fennáll, hogy a célszemély elküld a fenébe esetleg, ha ilyen direkt módon próbálsz nyomulni.

2012. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem sok nőt fogy levenni a lábáról én úgy hiszem.
2012. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon szar szöveg, meg amúgy is mért kell egyből így indítani?

Még a nevét se tudod máris elvinnéd randira??? :D

Csak szépen lassan, fegyelmesen-figyelmesen-türelmesen.

Meg az sem mind1 milyen nőt akarsz, ha ribancot még annál is rezeg a léc, egy normálisnál meg ájj-ájj.

Általános témákkal kezd az lején, utána lehet belemelegedni, úgyis érezni fogod mi az a határ ameddig elmehetsz és mire mondja azt, h ez kellemetlen téma egyelnőre

2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden azon múlik, h külsőre tetszel-e a lánynak. Ha jól nézel ki, azoknak is bejönne, akik azt írták h nem.
2012. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez azért elég gáz..!
2012. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveggel készülj a magányos farkas létre.
2012. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!