Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni egymásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egymásra?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal de kicsit messzébb lakunk egymástól ezidáig egyszer sikerült összehozni egy randit,de azóta se .. szinte több mint 1 hón telik el a két randi között,

de azért mindennap beszélünk telefonon vagy chaten.

2 hét múlva tudunk csak összehozni egy újabbat.

Kérdem én hogy van értelme várni,jól megvagyunk szeretünk egymással beszélgetni csak hát az idő és a távolság..



2015. aug. 7. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüleimnek nem okozott problémát, pedig nekik a fél országot át kellett utazni (nem volt internet, mobiltelefon...), és ez még nem is a legnagyobb lehetésges távolság, nagyobb távolságban élő párról is tudok, akiket több ország választ el, és évente csak párszor találkoznak.
2015. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy kérdezem:

tetszik annyira, hogy megérje várni?


Mennyi a távolság, vagy mi az akadályozó tényező?

Mert ha ritkán tudtok randizni, hogy lesz ebből szorosabb kapcsolat?


Én a párommal amúgy szinte csak neten beszéltem, aztán jött a telefon is, néha felhívott. Egyszer találkoztam vele, visszautasítottam akkor. Utána felkeresett később megint. 1 év telt el a két randi között. Második randi alkalmával összejöttünk. Első 2 hónapban 2 hetente találkoztunk. Aztán átálltunk a hetente 2 nap találkozásra. Összejövetelünktől számított második randin már nálam aludt, mert messze lakunk, másik megyébe és nem akartam hazaküldeni amúgy sem este 10kor.

3 éve vagyunk együtt azóta már.


Pozitív példaként hoztam fel a mi esetünket. Én sem gondoltam volna, mindig is azt mondtam neki, nekem nem kell távkapcsolat. De így, hogy hetente tudunk azért találkozni, így nem rossz. Csak kraftosabb pénzügyileg és hétközben sosem találkozunk, ez mondjuk sokszor idegesített.

2015. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!