Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha zavar a korkulon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy beleszerettem az egyik baratomba es ugy erzem,hogy o is ugyanigy erez mint en.Csak az a helyzet,hogy o kisebb mint en 3 evvel...ez engem nem zavar,csak felek attol,hogy ha osszejonnenk mit mondanak majd rolunk vagy megszolnak...mit tegyek??nem akarok ennyire gatlasos lenni,de nagyon felek mas velemenyetol
2010. márc. 7. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én 34, ő 42 és? ffi
2010. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Királyság! Én is bírom a nálam idősebb csajokat. Egykét év az nem gáz! Különben is, úgy látszik nem szereted eléggé, ha ilyeneken gondolkodsz... Sztem sz*rjál mások véleményére!
2010. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nekem egy 32 éves pasi tetszik én meg 18 vagyok...sztem próbáld meg,nem veszthetsz semmit.
2010. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg nem a kor számít, de azért hozzáfűzném 17:57 véleményéhez, hogy a fiúknál természetes, hogy buknak az idősebb lányokra...
2010. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki mindig azt mondja, hogy ki nem szarja le más véleményét? Szerintem téged se kellene ennyire befolyásoljon más véleménye. Ha szereted és ő is szeret, akkor hajrá nektek. A kor nem állhat a szerelem útjában.
2010. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ne foglalkozzál vele ha elég érett a srác hozzád akkor ne aggódj ezen:)
2010. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21f vagyok,engem csak akkor zavarna a korkulombseg ha szegyellnem magam vele a barataim elott,ha nem oltozne szepen,ha nem viselkedne illedelmesen,marmint beszolna egy egy hulyeseget aminek semmi ertelme,de nem zavar o 16 en 21 vagyok 5 ev,es hogy masok mit mondanak,legtobbjuket ez zavarja,en egyszeruen leszarom masok mit gondolnak rollam,mert az ok velemenyuk engemet nem erdekel egy kicsiket sem,en erezzem jol magam ez a lenyeg,nem mas kell vele jarjon.
2010. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szinte mindig a lányok választják ki hogy kivel szeretne komolyabb kapcsolatba kerülni szal ez szoc magán. Senkinek semmi köze hozzá ha Neked bejön akkor miért számítana más véleménye?
2010. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik,meg agyilag is egy szinten vagytok,akkor szerintem oké :)
2010. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőm 21 lesz nemsokára, a pasija meg 17.

gondolod meg hogy elég érett-e, ha igen akkor cselekedj =)

2010. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!