Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakori, hogy egy nő már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy egy nő már a második randin lefekszik a pasival?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 18:58
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gyakorinak lehetne tekinteni a magukat "tisztességes"-nek tekintő nők körében. Olyan 40% körüli esélyt látok, max.

25/F

2015. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít gyakorinak, nekem kb. 20 olyan barátnőm van, akinek tudok a "szokásairól", ebből 2 menne bele a szexbe első-második randin.
2015. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan tisztességesnek gondolom magam, aztán első randin ágyba bújtam egyszer egy férfival. Mondjuk aztán együtt éltünk 4 évig... Nem lehet általánosítani.
2015. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is ágyba bujtam a parommal az elso randin, bar az is igaz, hogy mar ismertuk egymast par eve.


Az exemmel is elso randis dolog volt, vele 2 honapja ismertuk egymast egy munka miatt.

2015. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy erkölcsös nő nem bújik ágyba ilyen hamar egy pasival. Nekem 3 barátnőm volt, mind a 3 már vagy az első, vagy a második randin ágyba bújt velem. Azóta egyikkel sem vagyok, kiderült, mind a három ri.anc volt és ne szerettek,
2015. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem a 2. randin, de átlagosan 1 hét ismerettség után lefekszem a kiszemelttel. Nem aprózzuk. Nincs is értelme. A legrosszabb, ami történhet, hogy szexeltem valakivel, akihez fizikailag is vonzódom. Na bumm.


De szerencsére még sosem állt meg ezen a ponton, mindig tartós kapcsolat lett a vége. És tisztességesnek tartom magam, nem is értem, ez miért függne össze a tisztességgel. Hűséges vagyok, őszinte- pont ez utóbbi miatt nem tagadom meg magam, már az elején közlöm, hogy a kapcsolatban általában fontos a szex számomra, és ennek megfelelően is viselkedem. Még következetes is vagyok, látod.


Azt viszont nem tudom, hogy mennyire gyakori. Szerintem azért már egy bizonyos kor felett az ember feléri ésszel, hogy a "tisztesség" meg "ribiség" nem függ össze azzal, hogy milyen hosszú ismerettség, hány randi után fekszik le valakivel.

2015. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!