Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hozzátok ment már oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hozzátok ment már oda lány úgy egy buliban, vagy pl. egy kávézóban, hogy fel akart szedni? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy egy lány ismerősötök akart volna tőletek valami?
2015. júl. 12. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon meglepödnék ezen. Visszont férfi már beprobálkozott ezeken a helyeken, de nem visszonoztam az érdeklödését.
2015. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én így ismertem meg azt a lányt, akibe most szerelmes vagyok, sajnos elég reménytelenül. Odajött buliban beszélgetni, én meg lesmároltam és onnantól végig együtt voltunk. Suliból ismertem már korábban, de én nem próbálkoztam nála. Végül nem lett belőle kapcsolat, mert elbalf*@szkodtam és amikor már közeledtem volna felé, lekoptatott, de ki tudja. Egyszer már majdnem összejöttünk és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Nade a lényeg, hogy a kérdésedre megadtam a választ. Egyébként nagyon ritka. Ez a lány engem suliból szemelt ki, szóval érthető. Random lányok nem fognak odajárkálni hozzád, hacsak nem vagy egy félisten.
2015. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó

látom, már este volt, mikor olvastad a kérdést:)


Lányoktól kérdeztem, hogy lányok mentek e már oda hozzájuk szexuális érdeklődés céljából.

2015. júl. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!