Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szeretitek ha egy nő elhív titeket randizni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sráccal randizni, nem nagyon merem elhívni, félek nemet mondd. Ciki ha elhív titeket egy csaj?

2015. júl. 28. 21:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hívj el engem 😆

Tuti nem fogok nemet mondani és tuti nem fogunk találkozni nap mint nap, ha valamelyikünk mégis nemet mondana 😆

2015. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha lazán hívod el és ahogy az egyik előző írja nem deklarálod a randit akkor, ha neadj isten nemet mond, akkor is sokkal kevésbé gáz. Egyébként miért mondana nemet, elmenni fagyizni, mozizni, biciklizni, sétálni, strandolni stb. mindenkinek van kedve, pláne ha ezt jó társaságban teheti.
2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 opened paradise ***** válasza:

Én szeretem.


És egy próbát megér.

2015. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Csak úgy van beállítva a társadalom, hogy annak tűnik.

Egyáltalán, mi az hogy, ciki? Arra érted, hogy más mit gondol? Szard le!

2015. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!