Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félnem kellene a magasság miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene a magasság miatt?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő 164 cm körül vagyok randim lesz nemsokára de az illető csak 170 cm.. gondolom magassarkú nem jöhet szóba.. azért valamennyire csak magasabb lesz ugye?..


Tudom nem számít annyira de azért mégis..



2015. júl. 27. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még pár ilyen kérdès és nem fogom tudni türtőztetni magam, akkor pedig biztos kitiltanak. Most már tényleg örülnék ha nem bacnátok ki velem.
2015. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1-sel értek egyet.
2015. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Most őszintén, ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor mit számít, hogy nem magas?


Ennyit arról, hogy a nőknek nem számít a magasság. Nem lennék szegény srác helyében. Olyannal randizik, aki szerint ő "csak 170cm", mintha ettől kevesebbet érne.


Ha ez vígasztal, fekve ugyanolyan magasak vagytok.

2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

semmi szégyen nincs abban hogy ha neked ez számít.

magasabb lesz, igen, még magassarkút is felvehetsz esetleg, ha csak 1-2 centivel lennél te magasabb az nem annyira észrevehető azért. de szerintem első randira valami laposban menj

2015. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Így van, nem számít annyira. Mégis nélkül.

163 vagyok, az, aki eddig a legjobban levett a lábamról szerintem a 170-et sem érte el.

Ne legyél bolond, ha szimpatikus, kedves, aranyos, megkedvelted kívül -belül, akkor NEM TÖK MINDEGY???

Szegény srácok, most miért nyavalyognak annyit a magasságuk miatt

2015. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*most már értem, miért
2015. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

181 cm vagyok, és nő. Csupa láb. A pasik 80%-nál magasabb vagyok tűsarkú nélkül is.


Most akkor a Dunába kellett volna ölnöm magam? Vagy centivel menni pasit keresni, és kapásból kiikszelni mindenkit, aki nincs legalább 190 cm? Úristen...


13 éve vagyok együtt a gyerekeim apjával. 178 cm, tehát még lapos sarkúban is én vagyok a magasabb. Baromira nem érdekel... És őt sem, mert a magas, vékony, hosszú lábú csajokat szereti.

Hogy mit akarok ezzel mondani? Azt, hogy attól még, hogy te alacsony vagy, és valószínűleg még nem találkoztál azzal a problémával, hogy esetleg nem kell egy pasira felnézned, attól még az ilyen kapcsolatokból is lehet tartós kapcsolat. Van, akinek szinte csak ilyen jut, egész életében.

Nem az számít, hogy ki hány centi. Hanem az, hogy mennyire vagytok harmonikus, boldog pár. Az meg a gesztusaitokon, a kisugárzásotokon sokkal jobban látszik, mint a colostokon. ;)

2015. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem az számít, hogy ki hány centi. Hanem az, hogy mennyire vagytok harmonikus, boldog pár."


A baj az, hogy a mai csirkéknek a mondat 2. fele semmit nem mond. Ahogy a kérdésből is látszik, a párkapcsolat mára degradálódott egy húspiaccá, mintegy hatalmi jelkép, presztizs lett. Ergo CSAK a külsőségek számítanak.

2015. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8:


Néhány év, és ezek a külsőségekre utazó, üres fiúk és lányok a maguk kárán fogják megtanulni mi az, ami valóban számít. Ők most fizetik a tanulópénzt. Minden generációnak megvolt a saját leckéje, nekik most ez jutott...


Én úgy gondolom, hogy a szerelem érzése kortalan. Ma is ugyanúgy tökéletessé teszi a szeretett személyt a szemünkben a hibáival együtt is, ahogyan régen.

Igen, lehet, hogy a külsőségek alapján válogatnak. De ha az élet az utukba sodorja a nagy szerelmet, akkor egyszerre csak borul a terv a Tökéletes Párról, amit tervezőasztalon, mérőszalaggal rajzoltak maguknak.


Na nem, nem tizenévesen. De a húszas éveik vége felé már megértik majd, legalábbis a többség. Aki meg nem, az majd csivavát tenyészt gyerekek helyett. Ami nem baj, lévén, hogy így is túl vagyunk népesedve. :)

2015. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne, csak az egészben a pláne, hogy azokkal van nagyon kibabrálva, akik tudnának szeretni egy nőt. Úgy igazán. Igen, elém is idesodorta az élet a "Nagy Őt" a húszas éveim elején, hihetetlen micsoda összhang volt közöttünk, tökéletesen összeillett a lelkületünk. Csak ugye teljesen tapasztalatlan voltam nő téren...így bár a testiség végül összejött, kapcsolat mégse lett belőle. Rengeteg dolgot másképp csinálnék most, de ugye tapasztalat nélkül borzalmas nehéz dolgom volt. De kitől kapjak tapasztalatot? Nevezzük ismerősnek, szóval van egy ismerősöm, ez a tipikus divatlapból kilépett férfi, kigyúrt, sármos, mindenhol borotvált, epilált, gyantázott, szolis, jó kiállású legény. Elég jól ismerem, nem egy észlény enyhén szólva, totálisan egoista, és ember legyen, aki kibír vele 2 napot. Mégis egyszerre 4-5 lánnyal beszélget a közösségi portálon, akik szinte mind félmeztelen, intim képeket küldözgetnek neki. Hozzátéve, hogy van amelyik lány egyszer találkozott vele. Én meg örülök, ha egy csaj nem 1 szavas válaszokban reagál a novelláimra, csak mert nem vagyok fotómodell. Pedig aztán mondanom se kell, hogy a fent említett személy és a háreme beszélgetései úgy nagyjában és egészében a büdös nagy semmiről szólnak. Elszomorító, hogy idáig jutott a világ.
2015. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!