Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon sokat beszélgetek vele neten. Jópárszor már találkoztunk is. Tök jól elvagyunk, minden meseszerű ha együtt vagyunk. Csak a baj az hogy van barátnőjebarátnője és azt mondja szereti. nem tudok eligazodni rajta, hogy akkor miért van velem amikor csak tud, és miért dumálunk folyton? Lefeküdtünk egymással már többször is. Tökéletes páros lennénk. Szerintem csak fél velem belekezdeni és lezárni a régit... Mit tegyek hogy belémszeressen és csak én kelljek neki? Annyiszor megfogadtam már hogy nem foglalkozok tovább vele de sajnos belészerettem...és kérdeztem már tőle hogy ha nem lenne barátnője mit csinálna? Azt mondta hogy akkor én lennék a nője. Lécci irjatok tanácsot, hogy mit tegyek. Kell nekem ez a srác!!!

2015. júl. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy szórakozik, igen. Az viszont biztos is, hogy megérdemled.
2015. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben okos lennék és nem vállalnék szerető szerepet. Ha Téged akarna, veled lenne!
2015. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányszor fekszel még le vele úgy, hogy tudod barátnője van, és nem akar tőled komolyan, mire leesik, hogy csak kihasználnak? Ha eddig nem lépett, nem is fog. De szórakozni jó vagy, hisz még elvárásaid sincsenek vele szemben, kényelmes vagy neki. Ez nem szerelem. Igazán nem szerethetsz valakit, aki semmi mást nem tesz, mint kihasznál és megaláz. Ha ez neked a szerelem, akkor kezelésre szorulsz. Mit tegyél? Nézz vele szembe, hogy annyit érsz neki, mint a jobb keze, egy hajszállal sem többet, és zárd le ezt a "kapcsolatot"!
2015. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Áh ezek a hiszékeny nők...


Mikor fogjátok megérteni, hogy a szavak semmit se jelentenek és a tettekre kell koncentrálni? Azt mondta, hogy szeret, remek, kár, hogy nem hagyja el érted a barátnőjét. Legnagyobb hiba volt, hogy lefeküdtél vele. Elárulok egy titkot neked: ha már el akarta volna hagyni a barátnőjét érted, már megtette volna, de miért is tenné ha a nélkül is odaadod magad neki?

2015. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet beleszeretni egy ekkora tapló b*nkóba? Komolyan ennyire buta vagy kérdező, hogy még te tepersz a srácért, miközben az egész "kapcsolatotok" egy nagy hazugság?

Itt sírsz, hogy kell neked, de ha a tiéd lenne, abban sem lenne köszönet. Ugyanez történne, csak éppen te leszel majd a mostani felszarvazott barátnő helyében!

Miert alázod meg magad ennyire?

2015. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ritkán ennyire egyértelmű, hogy igen. Még a duma is rossz mellé. Nem mondod komolyan, hogy egy percre is bevetted ezt?
2015. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veteran1978 ***** válasza:

Egyszerűen kihasználja hogy van egy másik csaj is aki bármikor lefekszik vele,amikor ő akarja!

Te pedig buta vagy hogy hagyod magad kihasználni!!!!!!!

2015. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!