Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozik velem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek, őszintén válaszoljatok, mert röhejes, de kezdek pánikbeteg lenni ismét.:(

A lényeg, hogy volt egy exem, akivel 3,5 évig voltam együtt. Olyan szinten megviselt a kapcsolat, hogy már a szüleim is attól féltek, hogy a pszichiátrián végzem.

Sikeresen kiléptem abból egy másik srác hatására. egy házibulin ismerkedtünk meg, minden nap keresett, elhívott valahova, sőt, rengetegszer bókolt. Aztán egy idő után mindig mondta, hogy ne értsem félre, DE szép vagyok, ne értsem félre, DE csinos vagyok, ne értsem félre, DE szexi vagyok...mindenhez hozzá tette, hogy ne értsem félre.

A haverja szerint nem jöttem be a srácnak. Utána ott aludtam a srácnál(nem volt több mint alvás), és közölte, hogy szerinte én vagyok az álomnő, megfogta a kezem, úgy aludt, szivecskés ágybareggelit csinált nekem.

Majd eltűnt, nem keresett, semmi. Mint kiderült, elméletileg mindenkivel ilyen, de közben más lányoknak bókolt. Megbeszéltünk egy találkát, és nem keresett. Majd kiderült, hogy a közös haver szerint az volt a baja, hogy én nem ajánlottam fel a találkákat, illetve, hogy tetszem a srácnak. Aztán megint megbeszéltünk egy találkát, megint lemondta a srác. Ma találkoztunk, és felvetettem neki, mire közölte, hogy ő mindenkivel ilyen, de bocsánatot kért. Ma is elmondta, hogy szexi vagyok, kaptam tőle inni, mindent megvenne, amit kérek, közölte, hogy nyáron kap kocsit, elmegyünk kocsikázni, kaptam virágot, a szülei imádnak, velem töltötte a fél délutánt, és elhívott két napra is bemutatni a haverjainak, meg ilyenek...ugyanakkormeg ma is kiemelte, hogy majd megmaszríroz, de NE ÉRTSEM FÉLRE, meg, hogy egy pillanatra szerelmes lett belém(mert mondtam valamit). Kicsit folyton azt éreztetni, hogy ez nem lesz több.

Ugyanakkormeg furcsállom.

Megdicsérte az illatom, a hajam, a ruhám, a stílusom, a combom, a fenekem...

Őszintén, aki barát, azt dicsérik így a pasik? Ő rengeteg lányt ismer, gond nélkül oda megy emberekhez.

Sőt, rengeteg csaj bensőséges dolgait tudja.

Szerintetek ez jelent felém valamit? Rákérdezni azért nem akarok, mert mégiscsak én vagyok a lány..:D


2015. jún. 16. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexet akar. Egyszerit. N
2015. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, érzés nélkül. Többet ne legyél elérhető ennek az embernek.
2015. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!