Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak szórakozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elhívott magukhoz nagy családi vacsorára de egy kicsit kamuzott mert nem csak a szülei lesznek hanem az egész pereputty, és a nővérének a kigyúrt koxos bmv s gengszter barátja... nem irigykedem mert én is edzem csak én naturálban és csak 90 kg vagyok nem 120.

De utána még az én kocsimmal mennénk valahová...nem lehet hogy csak fel akar vágni a csaj a növérének hogy "neki is van"? És én csak egy díszkellék vagyok?


2014. márc. 12. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mégcsak nemis nagyon tudnék így kettesben lenni a csajjal.
2014. márc. 12. 23:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges h jogos a sejtésed.
2014. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha fel akar vágni veled?

rajtad múlik,hogy mivé fajul ez nem rajta.

és ingyen ehetsz egy nagyot pluszban.

a kocsit viszont mond le,mert akkor nem tudsz inni,míg ők igen,sofőr meg ne legyél linkre,csak akkor ha tuti már a csaj.

amúgy ez az a csaj amelyik bunyózni akart veled?:)

2014. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt szerintem ne bánd, ha egy nő fel akar veled vágni.
2014. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem akar, bár ezt is leütném, de akkor a faluban vasvellát ragadnának a népek.
2014. márc. 13. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy koxos?!Cigány és kigyúrt,vagy csak kigyúrt,vagy csak cigány? :D .Dehogyis ragadnak vasvellát segitek én.
2014. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!