Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen alkatú fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen alkatú fiú tetszik? (izmos vagy könyvmoly vagy érzelmes? ) írjátok le.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekeem a gyerekes arcu fiúk jönnek be:) legyen vékony, nem kel rá izom, de a hasa legyen kidolgozva:)

És a a 2. amit megnézek az a haja (H) :D

2010. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ne legyen érzékeny vagy bármii ien:| jobban szeretem ha szinte "leszarnak" mrtt akk megbecsülöm és tudom h ha bármi roszat teszek elhagy ezért nem csinálok hülyesélget. de egy oaan aki nagyon szeret stb ott bármit teszek velem marad és nem fogom sohase becsülni! :)
2010. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18:20-as érdekes felfogásod van. Csak akkor becsülöd meg, ha úgy bánik veled mint a középkorban? Legyen egy állat, aki egy nagy pofonnal köszön haza, és nem érdeklik az érzéseid, hát te tudod...
2010. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne legyen vekony, lehet kis pocak is. De ne sorhas! :D

Amugy ez erdekes am, mert lehet, hogy megnezek magamnak egy helyes arcu, csontvaz sracot, de attol meg nem biztos, hogy jarnek is vele. :)

2010. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

félénk,aranyos...(:

jólöltözött,azért legyen egy kis izom.

2010. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:57 (utolsó) vagyok.

Amúgy azért választanám az ilyen kis félénkeket és aranyosakat,mert ők nem csalnának meg.

nem nézegetnének más nőket.

nem smárolnának másik nővel.

nem érdekelné őket a többi csaj.

megköszönik az életnek h megadatott nekik az "igazi",és ezt megbecsülik

nem bunkók...

nem létezik számukra az a szó h sunáznám.

stb-stb


ezek a hü*e macsó b*nkóktól nem elvárhatóak.megcsalnának ha tudnának minden áldott másodpercben...Irtózok az ilyentől. -.-"

2010. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én fiú vagyok de én szerintem nem árt ha van rajtad egy kis izom .
2010. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!