Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen alkatú fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen alkatú fiú tetszik? (izmos vagy könyvmoly vagy érzelmes? ) írjátok le.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

milyen az a könyvmoly és érzelmes alkatú?


a legjobb az izmos sok pénzzel és nagy BMW-vel, azt csipem, tök szupcsi

2010. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kicsit vagányabb,fiús,nem piszkafa
2010. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a könyvmoly az olyan aki nem törődik semmivel szinte csak a tanulással az érzelmes az meg hogy elérzékenyedik minden kis apróságon és béna
2010. márc. 5. 16:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
könyvmoly meg érzelmes alkatú nincs:D ezek nem alkati tulajdonságok...kérdésre válaszolva hát ne legyen vékony :)
2010. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kicsit "nyomi" pasik tetszenek. :D ezt úgy értem, hogy ránézek, és mondjuk látok rajta valami hibát, pl. a cipője tök gáz, elkezd érdekelni a srác. :D Amúgy én nem szeretem a túl érzelgős pasikat, a "könyvmoly" pasikban van valami izgis, az izmos pasik viszont szóba sem jöhetnek. Hiába helyes, gazdag, figyelmen kívül hagyom őket. Legyen vicces, és egy kicsit "szerencsétlen". :D ( ja azt megjegyzem, hogy nem vagyok csúnya csaj, de mindig csúnyácska pasijaim voltak, mert nekem ők jönnek be, és emiatt mindig nagyokat lesnek, hogy miért állok szóba ilyen csúnya pasikkal, amire én csak azt felelem, mert nekem ő a leghelyesebb :D) 19/L
2010. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó értjük,de ez nem alkat! Alkat az lehet testes,sovány,izmos,mint írtad,stb..na:D
2010. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

:D De értelmes kérdés :D Nekem a könyvmoly alkatú tetszik a felsoroltak közül :))

Na a viccet félretéve, legyen férfias, nem szükséges a kockahas.

2010. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
kicsit rámenős, de egyébként aranyos meg kedves srác. hát nem túl izmos de nem is piszkafa úgy a kettő között
2010. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen hogy milyen alkatú jön be. Ha megismerem és megtetszik, bejön a humora vagy hasonlók, akkor nem igazán nézem, hogy épp megfelel-e az én kikötéseimnek. Persze ne legyen bűnronda...
2010. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem ezek közül egyik sem nagyon jönne be..:D

Nekem nem azok a fiúk tetszenek, akik ilyen hibátlan és baszotthelyes pasi.. legyen benne valami, ami olyan egyedi. és itt nem stílusra gondolok. de a lényeg, s a legfontosabb, hogy szeressen, de nagyon. a többi az mind másodrangú!

2010. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!