Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne ismerkedni, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni, ahol nincsenek csalók?

Figyelt kérdés

Jobb esetben nyíltan megmondják, hogy csak egyéjszakás kalandot akarnak, de botlottam már bele olyan személybe is, aki hazudozott össze-vissza nekem.

L



2015. júl. 18. 18:38
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Itt, kislány.

25/F

Sehol egy csaló/hazug se, mindenki csak veled akar törődni...és kapaszkodj meg... ITT MINDEN PASINAK 25 CENTI FELETTI FARKA VAN!!!!!

2015. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csalók mindenhol vannak. Több tapasztalattal többet ki lehet szűrni, de az összeset sajnos nem.
2015. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ilyenbe mindenhol belefuthat az ember. Ez ezzel jár.
2015. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csalók, hazudozók mindenhol vannak, az emberismeretet kell fejleszteni, hogy ki tudd őket szűrni.

Netes társkeresőn is azok az emberek vannak, mint bárhol máshol, vannak köztük szépek, átlagosak, átlag alattiak, őszinték és becsületesek, hazudozók és házasságban élők (mellette kalandokat keresők).

2015. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bárhol bele lehet futni "csalókba" neten, szórakozóhelyen, utcán, üzletekben mindenhol.

De másképp tényleg nem megy, megismered a másikat és kiderül h milyen.

2015. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha élőben ismerkedsz, a meta és nonverbális kommunikációból gyorsan lejön, hogy csak szórakozik az illető.
2015. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt így sajnos nem lehet kimondani. Max. annyit tehetsz, hogy a pofonok után talpra állsz, óvatosabb leszel, és tovább próbálkozol. Tudod, nekem hány lány ígérte már meg, hogy persze, eljön velem találkozni, aztán meg mikor kerestem őket, akkor vagy nem reagáltak, vagy 2-3 alkalommal sem volt jó soha nekik az időpont? Tisztességes, őszinte nővel még nem sokszor volt alkalmam találkozni, nyilván én is hibázhatok, és nem mindig csinálok mindent jól, de az őszinteséget én is elvárnám, ha már egyszer én is igyekszem az lenni. Hát ez van, tovább kell lépni, aztán majd csak lesz valami.
2015. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 19. 09:12
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
Igazán nincs mit, de valamiért csak lepontoztatok...A választ amúgy is tudja mindenki ;)
2015. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!