Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom minden hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden hétvégén átjön, de most beteg vagyok. Lemondani nem szeretném mert már nagyon szeretnék vele találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/L
2010. márc. 5. 11:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jólvan hagyjátok már szegényt. Már tényleg oda jutunk, hogy minden kérdésre csak ilyen "köcsög vagy" stílusú válaszok jönnek.


11:39 voltam

2010. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az nagyobb gáz, hogy ennyi sütnivalója nincs egy 17 éves lánynak, aki mindjárt nagykorú lesz...
2010. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
terhes vagy
2010. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Miért is lenne gáz, ha egy lány ilyen kérdést tesz fel?


Eléggé valószínű hogy még nem volt ilyen helyzetben!


Nekem és a volt barátnőmnek volt hasonló eset, amikor ő volt nagyon beteg, én mindenféleképpen át mentem hozzá még ha el is kapom a betegségét... orvosság van a betegségre, de arra hogy a szívedet enyhítsd picit, arra nincs. Mi is csak 7végente találkoztunk mert kolis volt, de akkor ha tört ha szakadt. Nehezen leszek beteg ilyen kis helyi nyavalyáktól, szóval IGEN TALÁLKOZZATOK!!

2010. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat.:)
2010. márc. 5. 13:36
 16/21 anonim ***** válasza:
most mi a faxnak bántsátok? egyszerűen csak nagyon szereti a barátját és nem akarja megfertőzni.. most olyan nagy baj ez? ha télleg vírusos a betegseged akk nem találkozz vele.. csak kibírsz egy hétvéget nélküle.. puszcsi
2010. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Persze kibírok. De ő mindenáron akar..nem rég beszéltem vele erről.:S Végülis mindegy mert ő is meg van fázva de szerintem még meggondolom ezt a talit:D

Köszi a komit. Pussza

2010. márc. 5. 18:40
 18/21 anonim ***** válasza:
18:19 vagyok örülök hogy segíthetttem.. majd irj hogy mi volt mert erdekel.:)
2010. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Rendben feltétlenül írok.:)
2010. márc. 5. 19:35
 20/21 anonim ***** válasza:

sztem ez tökéletes alkalom arra hogy kimutassa mennyire szeret, mondd neki mindenképp hogy beteg vagy és nemlenne jo ha megfertőznéd és vesd fel a lehetőséget hogy talán nem kéne talizni. ha igazán szeret nem fogja érdekelni hogy fertőzöl és elmegy. persze ha lemondja akk is lehet még hogy szeret de azér ez nagyon erős bizonyítéka lenne a szeretetének. én voltam így, hallani se akart róla a lány hogy ne találkozzunk és nem érdekelte ha megfertőzöm, nagyon jó volt tudni hogy fontosabb neki a tali mint egy vírusos fertőzés lehetősége.

(de az én virusom akkor valahogy nem terjedt még nyállal se :) pedig elég csúnyán ledöntött előtte 2nappal láz stb...)

2010. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!