Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin mondod el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin mondod el és hogy, ha beteg vagy?

Figyelt kérdés
Én például cukorbeteg vagyok, inzulinozom magam és nagyon szégyellem, volt már olyan kapcsolatom, hogy végig titkoltam. Igazából a suliban is csak páran tudják, haveri körben is alig. Hogy kezdjek hozzá elmondani?
2011. aug. 26. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs semmi abban ha valaki cukorbeteg
2011. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én már voltam cukorbetegbe szerelmes :S és nem szégyellni való!!!
2011. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne szégyellned... Ez is TE vagy... Szerintem el lehet mondani már az első randin, aki emiatt 'megfutamodik' arra inkább nem mondok jelzőket. :)
2011. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is cukorbeteg vagyok, már az elején elmondtam kapcsolatban. Nem kell széggyelni, nyugi ;) Suliban viszont én se szeretem hangoztatni, mert akkor jönnek a hülyébbnél hülyébb kérdések.
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem trombózisom volt még év elején (20 évesen nagyon kellemesen tud esni), és nekem is szúrnom kellett magam egy darabig, és most is gyógyszert szedek, sőt kompressziós harisnyát kellett hordanom hónapokig, ami mondhatom, gyönyörű látványt nyújtott, főképp hogy emellett tiszta zöld-kék foltos volt a hasam a napi 2x-i szúrástól, tehát nagyon titkolni sem tudtam volna, ráadásul látványosan még mindig dagad a jobb vádlim, ami 2x akkora szokott lenni, mint a bal. Én azoknak, akikkel így találkoztam azóta, már az első randin elmondtam. Ugyan nem mondták, hogy emiatt, de sanszos, hogy volt akinek ez nem tetszett, és ezért nem lett semmi köztünk. Ez van, jobb is így, én az ilyen emberekkel nem akarok semmit kezdeni.

Szóval úgy vagyok vele, hogy inkább tudják hamarabb, mintsem titkoljam (de mondom, nem is tudtam volna nagyon...). Szerintem ne szégyelld, nem te tehetsz róla, és ezt egy normális, felnőtt ember (nem 18 év felettiekről beszélek, hanem egy agyilag, gondolkodásilag is érett emberről), meg fogja érteni és nem fogja zavarni. Egyébként meg egyszerűen csak elmondod, amikor mesélsz magadról. Csak tedd hozzá azt is, hogy nem azért meséled el, mert sajnáltatni akarod magad, hanem mert jobb ha tudja még az elején, ha netán zavarná őt, ne később derüljön ki. Hidd el tényleg jobb az elején, mint titkolni sokáig, mert ha komolyabbra fordul a dolog, és hónapokkal később derül csak ki, akkor baromi rosszul fog esni a párodnak, hogy nem bíztál meg benne, és nem árultad ezt el. :)

2011. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el, h sajnos nem tudom hány éves korod óta cukorbeteg vagy. Ebből bisztos nem lesz bajod, hacsak nem attól félsz, h emiatt szánni, vagy sajnálni fog.
2011. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából lehet az a baj, hogy egyszer, amikor elmondtam, az akkori párom anyukája kezdett el sajnálni, hogy ez milyen durva betegség, meg hogy később is hogy lesz gyerekem stb. mennyi szövődménye van, szóval szerintem a páromat is jól elijesztette. Nekem nagyon nehéz erről beszélni, inkább azért nem is mondom.
2011. aug. 26. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség egyáltalán nem gáz. Van egy durván cukorbeteg osztálytársam mégse sajnálja senki mivel ugyanolyan mint mi. Ez tök normális dolog egy beszélgetés során el lehet mondani engem tuti nem rettentene el... Jó persze nem úgy kell kezdeni! Szia Jani vagyok, cukorbeteg :D
2011. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan betegség ami nem olyan vészes párkapcsolati szempontból. Ezzel szerintem simán együtt lehet élni.


Ne szégyelld!!!


Szerintem a harmadik randin mondhatod mellékesen, hogy ekkorra érjünk haza mert be kell adnod az inzulint. Ha normális akkor érdeklődni fog és megértően azt mondja oké akkor sietünk.


Erdős Antónia is cukorbeteg. Ő pedig nagyon jó nő! Szerinted neki van szégyellnivalója?!

2011. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Tévhitekből készülj fel!!!!

2. Szerintem simán lesz egészséges gyereked!

3. Ld Amit előbb írtam!

2011. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!