Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin mondod el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin mondod el és hogy, ha beteg vagy?

Figyelt kérdés
Én például cukorbeteg vagyok, inzulinozom magam és nagyon szégyellem, volt már olyan kapcsolatom, hogy végig titkoltam. Igazából a suliban is csak páran tudják, haveri körben is alig. Hogy kezdjek hozzá elmondani?
2011. aug. 26. 10:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást :) Igyekszem összeszedni magam.
2011. aug. 26. 15:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondd el neki bátran!

Nézd a cukorbetegség az még nem is annyira "durva" betegség, amit elkéne titkolnod. :)

én vesebeteg vagyok, de elég súlyosan és a mostani barátomat a neten ismertem meg de még mielőtt összejöttünk elmondtam neki, és így csak jobban szeret meg vigyáz rám.

Ne félj, nem lesz semmi baj^^

2011. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!