Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan megbotránkoztató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megbotránkoztató a 11 év korkülönbség két felnőtt ember kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedünk, de a környezetünkben mindenki megbotránkozik azon, hogy 11 év van köztünk (24/N és 35/F). A mai világban tényleg ennyire sokat számít ez, vagy csak mi járunk rossz körökben?


Ekkora korkülönbségre miért kell máris rásütni, hogy a nő apakomplexusos, a férfi meg pedofil... :/



2015. júl. 15. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne pedofil, ha 11 éves lennél, és 24 év lenne a korkülönbség... Szerintem csak érdekes... majd megszokják a köreitek.
2015. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is lebeszélt egy srácról a környezetem, de nálunk érthetőbb (21L, 32F). Amugyis az számít, te/ti mit akartok
2015. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor mondanám soknak ha te 17 ő meg 28 lenne. Ebben a formában nem az.
2015. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
És miért érdekel téged,hogy mit gondol a környezeted?
2015. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Másnak én is azt mondanám, h ne foglalkozzon a környezete véleményével, de elég zavaró, ha szét akarják marni a még csak alakuló kapcsolatát
2015. júl. 15. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és szerelmes vagyok egy 37 éves pasiba, aki úgy néz ki, mintha 20 valamennyi lenne, letagadhatna 10 évet, a viselkedése is, mindene.... engem nem zavarna a kor.
2015. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális.

AZ azonban érdekes, hogy manapság mindenféle extrém dolgot próbálnak elfogadtatni az emberekkel, a fenti dolog pedig - amiben egyébként semmi kivetnivaló nincs - megbotránkozást kelt. Jól mutatja ez, hogy az emberek értékrendje mára mennyire felborult és zavarossá vált.

2015. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. A batyam 33 eves, a baratnoje 18, nyilvan ertheto volt a kornyezet reakcioja, 15 ev megiscsak sok. De mar egy eve egyutt vannak es ezt mindenki elfogadta.
2015. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mások véleményével foglalkozni, ha megértitek egymást nincs semminek sem akadálya. Nekem a bnőm mesélte, hogy neki a barátnőjének van egy férfi kollégája 18 évvel idősebb nála, és úgy néz ki, hogy nagyon egy hullámhosszon vannak, a csaj 22 éves.
2015. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, még 12 év sem az.
2015. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!