Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik mondjuk elmennek egy szórakozóhelyre és táncolnak egy fiúval és mondjuk tánc közbe csókolóznak a fiúval? Ez még nem számít k. rvaságnak, nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

előzővel egyetértek:)

énis ilyen lány vagyok, hogy elmegyek bulizni,és látok egy helyes srácot,akkot táncolok vele,meg csók;) de ennél tovább nemmennék:)

2010. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

16-17 évesen ez normális. én is ezt csináltam. ennyi idősen az emberek többsége rohadtul nem érett még komoly kapcsolatra, de arra, h élményeket, tapasztalatokat gyűjtsön arra jó.

egyik pasival sem feküdtem le, nem érzem magam .urvának, sem ribinek.

2010. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Olcsó, értéktelen lány az ilyen. Hosszútávra nem gondolkodnék ilyennel.
2010. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát asszem akkor olcsó és értéktelen lennék. de amikor minden barátnő talál pasit,ugyanezt csinálják,... egyedül maradok és halálra unom magam. Ilyenkor hagyni szoktam, nem vagyok rá büszke, nem is élvezem különösebben, de az, hogy egyszerűen csak tánc legyen hát.. nos oylan pasit buliban még SOHA nem találtam. Addig erőszakoskodnak, míg vagy belemész, vagy otthagy és támaszthatod a falat.
2010. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy négy éves és egy egy éves kapcsolatom, teljesen értelmes és mélyérzésű lánynak tartom magam. Mégis, ha nincsen senkim, és megtetszik egy srác akkor miért ne? Nem fogok vele lefeküdni, se leszo.pni, se semmi és nem azért mert szűzk.urva vagyok, hanem mert erre nem vágyom. Csak egy kis őrületre. Ebben nincsen semmi bűnös, vagy lenéznivaló. Az egyik barátommal így jöttem össze...


Elég szomorú, hogy még mindig ott tartunk, hogy akinek farok lóg a lába között az fas.zagyerek ha sok nőt tud elcsábítani, ha meg egy nő teszi ugyanezt, akkor ő a világqrvája. Szánalom, komolyan...


Ribanc szerintem az, aki seggrészegen akárkivel összeáll, válogatás nélkül. Azt se tudja hol van, vagy hogy miért teszi amit tesz.


21/L

2010. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mindenki ezt csinálja..
2010. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!