Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik mondjuk elmennek egy szórakozóhelyre és táncolnak egy fiúval és mondjuk tánc közbe csókolóznak a fiúval? Ez még nem számít k. rvaságnak, nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
A kurv@ pénzért árulja a testét. Amit Te leírtál az ribancság xD
2010. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nielindi ***** válasza:
72%
még nem. de belölük lesznek a ribik
2010. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy ribancság lenne mondjuk,mert akkor a pasi meg mi??szerintem csak kicsit rossz lány,de ettől még nem ribanc.rajtam kívül más is gondolja így????
2010. márc. 4. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt rendszeresen megcsinálják, de sose fekszenek le a pasival, akkor az a tipikus szűzk.rvaság.
2010. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

ha néha néha történik meg az még sztem annyira nem gáz, de azért ha minden buliban....

Gondolom te is ilyen lány vagy. A pasi részéről ne nézd, most ők (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!) röptében a legyet is...

2010. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van, nem ribi. Én is ezt csináltam tini koromban. Tapasztalatokat gyűjteni kell, de több ennél idegennel sosem volt. Ja és még ha sötét is van de azért nézd meg jól kivel állsz le.
2010. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 nielindi ***** válasza:
39%
a pasi nem lesz ribanc attol, h kavar jobbra-balra...
2010. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig rossz szemmel néztem az ilyen lányokra. Talán nem tudnak komoly kapcsolatot létesíteni?Egyre több az ilyen fiatal,aki ilyen módon "éli ki" magát.De is milyen.Én világ életemben komoly kapcsolatokat létesítettem,és semmiről nem maradtam le.3 diplomám van,szerető férjem,2gyermekem.Teljes az életem,és nem kellett minden hétvégén más fiuval a buliban csókoloznom meg taperálnom.Az ilyen csókolózós kislányok idősebb korukra kiégnek.Mert nem hinném,hogy idővel majd beérik egy csókkal,lesz ott még egyéjszakás kalandok tömbkelege. De mindenki a saját sorsának kovácsa.
2010. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam discoba és 98% olyan. Tök hülyeség amiket ide írtak én pl: azokkal a k*va csajokkal azt csinálhattam volna amit akarok. Sőt a discoba a legtöbb csaj még újazni is engedi magát.. Kicsit töbször járnátok akkor meglepődnétek mennyi ribi van.
2010. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

elítélhettek meg lepontozhattok,de énis ilyen lány vagyok.ha tetszik a srác és szabad vagyok akkor miért ne?sztem a gond ott van amikor ott a buli közepén mindenki előtt mennek tovább a csóknál.vagy amikor 1 csaj fél óránként más pasinak a szájába tolja be magát.nekem az a ribancság.nem az h táncolok 1 helyes sráccal és csókolózok vele.

19/L

2010. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!