Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik szeretnek olvasni? Esetleg olyanok, akik nem a divatnak megfelelni akaró, tucat cikkek?

Figyelt kérdés
23/f

2015. júl. 8. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ja, mert a lányok valóban arra nedvesednek, ha szerinted a divatosan öltözködő lányok tárgyak
2015. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ömm.. én szeretek olvasni. Eléggé. Nagyon. :)

Szerintem nem szép dolog azt mondani, hogy tucatcikkek, mert nem ismered azokat a lányokat, akiket kinézet alapján ebbe a csoportba sorolnál. Úgy értem, nekik is lehetnek értékeik, mélységeik, amiket mondjuk első ránézésre nem mondanál meg, mert mondjuk rossz tapasztalatok miatt nem beszél magáról, csak a felszínt mutatja, ilyesmi. Persze lehet, hogy tévedek, és ebben az esetben ne haragudj, csak olyan rossz, amikor általánosítanak. Ennyi erővel mi meg vagyunk az "unalmas könyvmolyok", meg hasonló, noha ez nem igaz.:)

És te, kérdező? :) Te szeretsz olvasni?

Hogy a kérdésed másik felére is válaszoljak: nem akarok megfelelni a divatnak. Nekem ez nem fontos, nagyon szeretek élni, és így is, a saját ízlésemnek megfelelő cuccokban is teljesen jól érzem magam.

18/L

2015. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindkettő vagyok! :O :D

18/L

2015. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy értve, épp annyira szeretek olvasni, mint a divatot és magamnak megfelelni. :)

Igaza van ez előző kettő válaszolónak, bocsi!

2015. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tucat lehet bárki, de cikk ember nem lehet, és szerintem intelligens ember nem is mond ilyet.

De ha azt akartad írni, hogy tudat cikket (divatos könyvek), akkor az rám nem vonatkozik, a szépirodalmat, fantasyt, esetleg krimit, sci-fit kedvelem, de legtöbbször szépirodalmat olvasok.

2015. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szia... szeretek olvasni, de nem tartom magam tucatcikknek a stílusom miatt, annak ellenére, h követem a divatot és úgy öltözködöm...
2015. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D biztos vannak XD
2015. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szivesen beszélgetnék veled 20/L
2015. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretek olvasni, de nem mindegy, hogy az ember milyen könyvet vesz a kezébe. Én általában szakkönyveket, krimit és szépirodalmi műveket olvasok. Mire esik a te választásod?

A divat, a tucatcikk nem igazán értem, hogy került a képbe az első kérdésed után. Olyan lányokra gondolsz, akik a média által felkapott szennykönyveket (ld. Szürke ötven árnyalata) lapozgatják, vagy a divat iránt érdeklődnek? Egyik közé sem tartozom, de a kérdésed véleményem szerint tisztázásra szorul.

19/L

2015. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!