Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Lányok, nektek bejönne egy olyan randi, hogy kimentek egy fényszennyezéstől mentes helyre, pl. egy tanyára csillaghullást nézni?

Figyelt kérdés
Bár elsőre sokaknak jól hangozhat, de felmerülhet pár zavaró dolog, pl. a bogarak, esetleg félelmetes lehet éjszaka a semmi közepén, stb.
2015. júl. 4. 15:29
 1/10 Mumusan ***** válasza:
Ugyanmár. Ha nem hangyabolyra fekszetek, akkor nem lesz gond. Én vinnék pár doboz sört is ;)
2015. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csillagokat nézni? Igen
2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ. Egy idegennel, akivel az ismerkedési fázisban vagyunk, és úgy randizgatunk, biztosan nem lennék hajlandó sehova sem menni, főleg nem egy messzi tanyára a semmi közepére, éjszakára. A párommal, egy kapcsolatban viszont baromira tetszik az ötlet, mi pl. vadkempingezni járunk, és elég sokat nézzük a csillagokat a sötétben éjszaka.
2015. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési szakaszban nem mennék, ha már összejöttünk, akkor igen.
2015. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fenn van a bakancslistámon.
2015. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
undorodom a bogaraktól, nem szeretek fűben ülni se, szóval nem. meg volt már velem egyszer ilyen, hát annyira nem nagy durranás, szerintem
2015. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-assal értek egyet, vadidegennel nem megyünk a semmi közepére.


Egyébként meg még amúgy sem, szerintem nem romantikus. Mármint nekem nem, másnak persze bejöhet.

2015. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismeretlennel én sem mennék, a férjemmel viszont szoktunk eljárni csillagokat nézni, imádom az ilyesmit.


1. A bogarak ellen vigyetek valami rovarriasztót, ha lehet. Magatokat fújkodni illúzióromboló. Ma már van rengeteg dolog, amit egyszerűen kiteszel magad mellé és működik.


2. Vigyetek pokrócot, párnát, és talán egy plédet is takarózni, hideg lehet néha éjszaka, attól függően meddig maradtok.


3. Legyen nálatok valami ennivaló, akár egy romantikus pikniket is rendezhettek sajttal, borral, gyertyafénnyel előbb...

2015. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha első randi lenne, akkor nem. Nem csak azért, mert félnék a semmi közepén éjszaka kettesben lenni egy idegennel. De ha már egy pár lennék az illetővel, akkor biztosan, ez nagyon klassz ötlet.
2015. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a randik előttről ismerem e már. Mert ha már régebbről ismerem, de csak most kezd kialakulni közüttünk valami, akkor elmennék vele, de akkor sem első randira, mondjuk inkább 3-4. alkalommal. Ha nem ismertem előtte, akkor randik alkalmával nem, csak ha már együtt vagyunk.
2015. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!