Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi vagy nem randi? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi vagy nem randi? Nem tudom eldönteni, hogy randizzak-e vele, vagy sem.

Figyelt kérdés

Tudom nevetségesnek tűnök, hogy felnőtt létemre nem tudom eldönteni, hogy kivel randizzak, kivel nem, de dilemmában vagyok. Van egy srác, akivel már hónapok óta ismerjük egymást, mindig terveztük a találkozást, de az utolsó pillanatban, mindig lemondta. Egyszer azért nem tudott megjelenni, m. másnapos volt, amit utólag megbánt.


Adjak neki még egy esélyt? Igazából már kiábrándultam belőle a fentiek miatt, de mindenki hibázhat vagy tévedhet. Csak annyira azért már nem tetszik, illetve, lehet, hogy tetszene, ha hónapok után ismét találkoznék vele és beszélgetnénk, de már tanácstalan vagyok.


24/L


2015. júl. 2. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám azt, aki ilyen szinten megbízhatatlan és ezt többször is eljátssza, de te ismered, hogy megéri-e tölteni vele az időt.

20/L

2015. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam egy randi még "büntetlenül" lefújható, de ha már többször előfordul, akkor felejtős a dolog. (Kivéve ha nagyon "ütős" indokkal fújja le valaki, de a másnaposság nem az...)
2015. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam nincs az a másnaposság, ami miatt lemondanék egy randit olyan nővel, aki komolyan érdekel. Ha kell a fél otthoni gyógyszertárat beszedem, de akkor is összeszedem magam, és elmegyek :D


Meg amit írtak, hogy folyton lemondja...nem úgy tűnik, mint akinek túl fontos lenne ez az egész.

2015. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is afelé hajlok inkább, hogy hagyom az egészet. Kicsit flegmán is viselkedik velem, tehát szerintem nem vesz komolyan. Még azon is gondolkodtam, hogy talonba tart. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!