Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizzak egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzak egyszerre több lánnyal? F/20

Figyelt kérdés
szeretnék rájönni hogy milyen lány leginkább ideális a számomra és ezért kicsit kísérleteznék de nem tudom hogyan kivitelezzem ezt. mert ha esetleg rákérdeznek elég kellemetlen elmondani hogy nem ők az egyetlenek. mondjam el esetleg az elején vagy csak akkor hogyha rákérdez?

2015. máj. 13. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy ne mondd el.
2015. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

És mi van ha az egyikben megfog valami, a másikban meg valami más?

Hogy fogsz dönteni?

2015. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen célból teljesen felesleges több csajjal randizni egyszerre. Randizol az egyikkel, nem jön be, dobod, randizol a másikkal. Több baj van a kettő összecsúsztatásából, mint az a pár nap haszon.
2015. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első feladat: vegyél rá 2 lányt, hogy randizzon veled.


Ha ez megvan, utána parázhatsz

2015. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
már le van szervezve 2 (talán 3 randi) csak ezért kicsit furcsa
2015. máj. 13. 13:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy!:D Már bocsi.. de ha nem vagy elég tökös hogy ezt fejbe eldöntsd hogy te igenis másokkal is találkozi fogsz, és kérdezed másoktol hogy hogyan csináld, akkor talán veled egy lány sem randizik/randizott... !? nem??
2015. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha EGYSZERRE randizol 3 lánnyal, fel fognak tűnni egymásnak. :D
2015. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki! Második randinál úgy is fogod érezni, hogy megy ez neked vagy sem, és max annyiban marad. És max hármast lemondod.
2015. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is sehogy, ennyire nem érdemes sietni szerintem. Meg kissé tiszteletlen is velük szemben, tévútnak tűnik, már ha komoly kapcsolatot szeretnél.
2015. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy mit is gondolnék rólad, ha kiderülne, hogy kísérlet, miközben nekem meg randinak mondod????

Nem írom ide, - kimoderálnák.

2015. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!