Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbált már valaki ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már valaki ismerkedni gyakorikérdéseken? Esetleg össze is jött neki? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:26
 131/144 anonim ***** válasza:

pff neeeeeee már elegem van ebből az idióta vuvuzelából :D

itt is ezt döngetik a fülembe a szaturnusziak, a himnuszukat vuvuzelával adják elő, nagyon megnyerő :D


( amúgy annyira unatkozom, hogy az hihetetlen. csináljunk már valamit :D:S )

2010. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/144 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? horgoljunk asztalterítőt?
2010. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/144 anonim ***** válasza:

pontosan :D

vagy csatlakozzunk az ornitológus madárijesztő-felszabadítási fronthoz

2010. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/144 anonim ***** válasza:

Nem vagytok normálisak... :D

Szóval elraboltatok minket? Belőlem ne csináljatok muskátlit légyszi :'DD Én még nyaralni akarok a Szaturnuszon :D

Zsófi voltam ;)

2010. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 anonim ***** válasza:
vigyázz mert elvisz a zsákos frodo
2010. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/144 anonim ***** válasza:

egy szavadba kerül és téged is teleportálunk a japán apáca, Kuki Neki Nuku segítségével a szaturnuszra :D

esetleg guglizz rá a szaturnuszi időjárásra, neked is ajánlok egy bundabugyit, na meg egy micimackó magazint ;) :D

2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/144 A kérdező kommentje:
de beindult itt az élet:D:D:D megdobhatna vki egy vuvuzelával:D:D
2010. jún. 17. 21:10
 138/144 anonim ***** válasza:
Zsófi rájön, hogy Mesi csak a pénze miatt volt vele, ezért megpróbál véget vetni az életének, tablettákat vesz be, de szerencsére Kristóf időben érkezik. A hánytatás közben Zsófi rájön, hogy vonzódik Kristófhoz. Anna szakít barátjával, és vuvuzela zenekart alapít. Renit folyamatos rosszullétek kínozzák.
2010. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 anonim ***** válasza:

Alakul a dolog. De én nem akarok véget vetni az életemnek emiatt... :DD Az szép.. hánytatás közben rájövök, hogy vonzódok hozzá. :D Én csak békésen nyaralni akarok a Szaturnuszon veletek. Ki is mondta először, hogy ott van? Valami 17 éves srác... ;)

Zsófi :)

2010. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/144 anonim ***** válasza:
Én! Gyertek ide nyaralni itt van csirkés fagyi! Zsófi te meg hánytathatod a szaturnusziakat is ha annyira szeretnéd, csak vigyázz mert ezek bevásárlókocsikat hánynak :D
2010. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!