Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbált már valaki ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már valaki ismerkedni gyakorikérdéseken? Esetleg össze is jött neki? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 A kérdező kommentje:
Anna, szóval ha már nem lehetek a tied akkor azt akarod h legyek búza?!hát kösz, rendes vagy:D:D de itt van nekem Zsófi, és Mesi úgyhogy Bélát hanyagolnám:D:D:D:D, csak azt nem tudom kit válasszak...hmm...melyikőtök szőke?:D
2010. ápr. 2. 12:15
 62/144 anonim ***** válasza:
100%

se agyilag se haj alapján nem vagyok az... xD

szóval mostmár hajszínre játszunk? :D

én barna vagyok. ha Mesi véletlenül szőke legyetek boldogok xD

páá pusz. Zsófi : )

2010. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:

én fekete vagyok...=(

ez azt jelenti, hogy nem is szerettél igazán? ='(

tudod Kristóf...azért jó, hogy így utólag kiderülnek a dolgok...

anna

2010. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/144 A kérdező kommentje:

Zsófi az nem kell hogy agyilag szőke legyen, az nem hiányzik:D


amúgy amíg nem vörös addig nekem minden jó, uh Anna veled se volt probléma:D:D

2010. ápr. 3. 10:49
 66/144 anonim ***** válasza:
Kristóf...letisztáztam magamban a dolgokat...És szeretném, ha végre boldog lennél! =) Őszintén. És mindent megteszek, hogy párt találjunk Neked! Első lépésként kiírtam egy kérdést (amit előbb belinkeltem), de ezt sajnos letörölték a moderátorok, mivel társkereső jellegűnek és provokatívnak ítélték meg... DE... Én nem adom fel. Beregisztráltalak a "www.talalka.hu" oldalra...=D Privátban megírom a felhasználónevet és a jelszót=D
2010. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 anonim ***** válasza:
Akit érdekel: "GyK Kristóf"ként keressen rá. =D
2010. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/144 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D


hát ezen behaltamxdxdxdxd, ez mekkora poén már:'D

2010. ápr. 3. 20:00
 69/144 A kérdező kommentje:

Nevem: Gyéká Kristóf

Nemem: férfi

Életkorom: 18 év

Születési időm: titkos

Lakhelyem: Budapest

Barátaim száma: 0

Regisztrációm ideje: ma 17:51

Utoljára beléptem: ma 21:00

E-mail címem: gykkristof@mailbox.hu

Keresési kulcsszavaim:

KRISTÓF GYK GYAKORI KÉRDÉSEK SZEXI SZEXSZIMBÓLUM SÁRMOS LATIN SZERETŐ FŐNYEREMÉNY VAD CSŐDÖR ÚRIEMBER TÖKÉLETES


Szexuális beállítottságom: heteroszexuális

Ismerkedési célom: társkeresés

Öltözködésem: igényes

Dohányzok:

Alkoholt fogyasztok:

Vallásom:

Politikai beállítottságom:

Családi állapotom: egyedülálló (elvált)

Kivel élek együtt:

Gyermekeim száma: nincs gyereke

Végzettségem: 8 általános

Munkahelyem: tanuló

Havi nettó keresetem:

Autóm:

Házam:

Stílusom: vagány

Szabadidőmben: szörfözök a neten

Zenei stílusom:

Kedvenc állatom:

Bejön: jó humor

Így írnám le magam: latin lover


Kristóf, a "gyakorikerdesek.hu" sármos úriembere társat keres! Hogy Te még nem hallottál Róla?! =O

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__69889..

Amit tudni kell a Fiatalemberről: 18 éves, szabadidejében szívesen kalandozik az interneten, előszeretettel látogatja például a fent említett "gyakorikerdesek.hu" oldalt is. Hogy miért? Egyszerűen szeret segíteni más embereknek a problémáik megoldásában...jaj...egy főnyeremény ez a fiú...Igazi jótétlélek...

És hogy honnan tudok ennyi mindent Róla? én lennék az ex-barátnő... A szakításunk...hát az egy hosszú történet, teli intrikával, szenvedéssel, átsírt éjszakákkal...Először nagyon nehéz volt nekem-bár én szakítottam Vele. Ebben szerepet játszott az is, hogy -mint utólag kiderült- kavart a legjobb barátnőmmel, Zsófival... a történetben közre játszott egy kis alkohol...a többit szerintem el tudjátok képzelni...Hát nem kívánom senkinek azt, amit nekem át kellett élnem...='( Így utólag nem hibáztatom Őket, lehet, hogy nem értékeltem eléggé Őt...nem mutattam ki eléggé, hogy mennyire fontos nekem. De úgy érzem, hogy túl vagyok rajta! Igen, sikerült...már nem lábad könnybe a szemem ahányszor felrémlenek bennem a közös emlékek...hjaj... De ne merengjünk a múlton, engem most csak az érdekel, hogy Ő végre boldog legyen. ='( Olyan rossz látni, hogy egy ilyen férfi magányos... Már volt több pár-jelölt is, de egyikükkel sem jutott dűlőre. Ott volt például Niki..ő nem bizonyult komolynak... Aztán Béla...aki forrón szerette volna Kristófot, de ő nemet mondott a homokozásra, és végül igen csúnya szavakkal illette Bélát...Mesi...mikor először hallotta Kristóf a nevét, megijedt, hogy Mesi=Mihály,tehát hogy ő is hasonló beállítódású, mint Béla...vele csak rövid ideig voltak együtt...Aztán Zsófi is próbálkozott még...Annak ellenére hogy állítólag a legjobb barátnőm...='( Meg Mesi is újra össze akart Vele jönni...Jaj, már olyan bonyolult ez az egész...Sok minden történt... Állítása szerint én voltam a legjobb...dehát...én már nem tudom mit higgyek. Szóval...társat keresünk Kristófnak! Attraktív, vonzó, hasonló korú lányok jelentkezését várjuk. Amit még érdemes tudni, hogy Kristóf gyengéje a szőke haj... (bár fekete vagyok, Zsófi pedig barna..dehát...mind1.)

2010. ápr. 3. 21:04
 70/144 A kérdező kommentje:
KEGYETLEEN!!!!!!!! Anna eléggé unatkozhattál, de kuvra jó lett olyan szinten röhögtem... rajta:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D
2010. ápr. 3. 21:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!