Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem e hogy fordítsuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem e hogy fordítsuk komolyabbra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hello!

A segítségeteket szeretném kérni egy fontos dologban.

Van egy nagyon kedves lány akivel már kb 14 éve ismerjük egymást és naggyából 4 éve jó barátok vagyunk. Most kb egy hónapja rendszeresen eljárunk együtt sétálni pl parkokba és tavakhoz és késő estig együtt sétáluk és beszélgetünk és úgy érzem hogy ez alatt az egy hónap alatt megismertem és eléggé közel kerültünk egymáshoz mivel nagyon sok mindent elmondunk egymásnak és úgy érzem hogy már részemről ez több mint egy egyszerü barátság.

Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy szerintetek megkérdezzem e tőlle hogy szeretne e velem egy komolyabb kapcsolatot elkezdeni? Nagyon fontos nekem és attól félek ha megkérdezem tőlle és ő nem akarja akkor elveszítem és mivel eléggé zárkózott vagyok ezért nincs túl sok ember aki közel áll hozzám. (nemrég mesélte nekem hogy kb egy éve lehet hogy több egy kicsit volt egy kapcsolata eléggé rövid ideig(kb 1-2 hónap) és az illető férfi nagyon csúnyán otthagyta és azóta nagyon fél a kapcsolatoktól és nem is volt neki azóta).

Kérlek titeket ha tuttok segítsetek nekem mert egyedül nem tudok dönteni hogy mit tegyek mert nagyon szeretem de elveszíteni sem szeretném.

(Azt elfelejtettem mind a ketten 18 évesek vagyunk)

A helyesírási hibákért előre is bocsánatot kérek!


2008. szept. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ismeritek egymast szoval a kapcsolatotoknak mar van egy komoly alapja...ami non jo!A lany megbizik benned ami non fontos.Szerintem lepned kellene...a lany sem hiaba setal veled parkokba meg tavakhoz.Ami fontos lenne meg.Eszrevettel jeleket hogy a lany is tobbet szeretne mint baratsag?
2008. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát teljesen konkrét jelet még nem vettem észre annyi hogy tényleg nagyon sok mindent elmond nekem minden témában.

Eddig még csak esetleg annyit lehetne jelnek venni hogy egy párszor már áttölelt mikor különböző témákról beszéltünk.

Illetve én is áttöleltem őt egy párszor.Mivel nem látok bele a gondolataiba így fogalmam nincs hogy ez nálla mit jelent.


És köszönöm a gyors választ.

2008. szept. 2. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépned kellene. Azt írtad, hogy megismertétek egymást, ezért valószínűleg ő is látja, hogy milyen vagy. Bízik benned, ezért elmond neked sok mindent. Én azonban nem rákérdeznék a helyedben. Inkább többször teremtenék testi kontaktust vele (megölelném, búcsúzáskor megpuszilnám, vagy akár megfognám a kezét), ha nem ellenkezik, akkor biztosan úgy gondolkodik, mint Te. Sok sikert!
2008. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket meg fogom próbálni nemsokára találkozni fogunk és akkor megpróbálom azokat amiket tanácsoltatok remélem minden rendben lessz
2008. szept. 2. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd jelezz vissza, mi a helyzet. Szívesen írok még, ha kell segítség. Utolsó voltam
2008. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello

Találkoztam a lánnyal és amit tanácsoltatok azt megpróbáltam megcsinálni majd annak ellenére hogy nem kérdeztem meg tőlle hogy akar e komolyabbat természetesen észrevette hogy mit is szeretnék mivel azért eléggé ismer már és sajnos közölte hogy ő csak mint barát gondol rám :(

Megpróbálom túltenni magam rajta remélem sikerül.

A barátságunk azért megmaradt.(ennek nagyon örülök)

És végül mindenkinek meg szeretném köszönni a segítséget annak ellenére hogy nem sikerült.

2008. szept. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!