Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy lányt, akinek van pasija?

Figyelt kérdés
Aki csak azt írná, h mekkora bunkó vok, meg h ilyet nem lehet, meg h reméli h elver a barátja, az ne is válaszoljon. Köszi.
2010. márc. 2. 15:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Valóban fontos hogy tudd mennyire szereti a barátját.

Ha nem szereti annyira csak azért van vele mert

a többi lánytól azt halja hogy ez milyen jó pasi akkor megpróbálhatod elccsábítani.

Próbáld meg minden témából kihozni azt hogy az akivel

jár egy segfej és én jobb vagyok nála meg ha jár valami

foglalkozásra pl.:teniszezik akkor kezd el te is teniszezni.

Vagy úgy hogy mindenki látja verd meg a barátját ha megtudod.

Légy hozzá kedves legyél mindig a közelébe.

Kedveskedj neki olyan dolokkal amit te csinálsz és nem te vetted pl.:Én megmutadtam a csajomnak hogy hogyan törje fel az iskola netjét és így tudjon wifizni a suliba.


sok sikert!

2010. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!