Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy lányt, akinek van pasija?

Figyelt kérdés
Aki csak azt írná, h mekkora bunkó vok, meg h ilyet nem lehet, meg h reméli h elver a barátja, az ne is válaszoljon. Köszi.
2010. márc. 2. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy egy nem pasisat. Egy dolog: ne hagyd, hogy felhozza a pasiját. Mint két ember, úgy beszélgessetek, és a pasis témát a kukába.
2010. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tudnod kell h a csaj boldog-e a barátjával(szereti), ha az akkor bármennyire is szereted, és még ha sikerülne is szétszedned őket akkor benne maradhat a leányzóban a volt barát ami tönkreteheti a kapcsolatotokat.

Ha nem boldog nem szereti csak megszokásból van vele stb... akkor mond el neki mi az ábra h szereted.

Ha megmondja h mit akkar akkor tovább tudsz lépni akár külön akár eggyütt.


Te csinálhatsz bármit a csajnak kell akarnia

2010. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem fontos, hogy a csaj már ne szeresse annyira a barátját, hiszen elvileg akkor se lát se hall. Engem már csábítottak el anno, a pasimat már nem szerettem. Kedvesnek kell lenni, vagy mittudomén amit a csaj szeret, hosszan nézni, hogy észrevegye h mit akarsz, mert általában ez az újdonság varázsával hat. gondolom én L
2010. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak megkérdezem. Szerinted ha egy csajt könnyedén el tudsz csábítani a pasijától, akkor tőled milyen gyorsan fogja valaki más elszedni?
2010. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Öld meg a pasiját vagy nyomjátok gang bang be
2010. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Legyél nagyon figyelmes, érezze, hogy bízhat benned. Az sem hátrány, ha nem akaszkodsz rá nagyon, mert azzal inkább az ellenkezőjét éred el. Legyél jó fej, kedves stb.
2010. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével verném ki a fogaidat ha én lennék a lány barátja.
2010. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de nem te vagy a lány barátja .


az előzöknek igazukvan .. tudnod kéne, hogy a csaj mennyire szereti a barátját .. énis jártam már úgy hogy dobtam a barátom egy másik pasiért, és nagyonmegbántam ..

szoval csak ovatosan ..

legyél kedves, figyelj rá, de ne nyomulj túlságosan ..

soksikert . :)


15*L

2010. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolog belemászni mások kapcsolatába és szétszedni azt.
2010. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor ne tedd. A többi választ köszi.
2010. márc. 2. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!