Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szép csaj már másodszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép csaj már másodszora szemezek vele fel akarom szedni hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 16:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hazakísérheted, de előtte nem árt egy kicsit beszélgetni vele, meg ne csak a hazakísérésen legyen a hangsúly, hanem próbálj meg róla beszélgetni, hogy pl. mit szokott csinálni szabadidejében. (puszit akkor adj, ha ő kezdeményezni, ne lássa, hogy nyomulsz) általában beválik, ha van valami közös hobbi, akkor el lehet hívni feltűnés nélkül. menj el hozzá húsvétkor locsolni (anyját se hagyd ki, mint én tettem anno :DDDD) megdícsérheted a haját, a ruháját, de ő magát inkább ne dícsérd, nehogy túl elbízza magát és ugródeszkának használjon az önbizalma növelésére. amúgy ha már jártok, akkor bókolhatsz neki. figyeld, hogy mosolyog-e rád, mert ha igen, akkor az azt jelenti, hogy bejössz neki. ha nem mosolyog, akkor kicsit zárkózottabb, meg kell ismerni, beszélgetni kell vele ...
2008. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
amúgy ne lohold magad bele előre, mert lehet csalódás a vége ...
2008. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem vok vmi szép?
2008. szept. 2. 18:25
 14/20 A kérdező kommentje:
bocs a kérdöjelért
2008. szept. 2. 18:26
 15/20 anonim ***** válasza:

a nők nem mindig a szépségre buknak, hanem a sármra

attól lehetsz még sármos!!! ez kb annyit jelent, hogy a kisugárzásodra, ha látják, hogy kiegyensúlyozott, magabiztos vagy és okos, akkor könyebb a dolgod, mint egy jól kinéző makogó hülyegyereknek :D

2008. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ok ha hazakisérem megfogjam majd a kezét?
2008. szept. 2. 18:46
 17/20 anonim ***** válasza:
háát szerintem csak akkor, ha nyújtja, a csajok nem szeretik, ha letámadják őket. próbálj meg alkalmazkodni az ő tempójához ...
2008. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hello! Én 13 éves lány vagyok, szóval mennek a tippek :)


-Úgy kísérd haza, hogy azt mondod, valahova arrafele kell menned, és ne állj meg a házuk előtt amikor bemegy, hanem menj tovább. Amikor már nem lát téged, fordulj vissza :)


-A kezét NE fogd meg, mert ha véletlenül nem tetszel neki, és elrántja, akkor nem igazán lesz nála többet esélyed.


-Kérd el az msn-címét, vagy a telefonszámát. Nem kell vele beszélgetni, de legalább tudni fogja, hogy bejön neked, mégsem mászol rá.


-1-2 héttel ezek után, amikor egyedül van, gyorsan hívd el fagyizni. Ott beszélgessetek, és hozd fel témának azt, hogy tetszik neked.. Erre már csak észbe kap.


Amúgy arról hogy "nem vagy vmi szép" annyit, hogy azt, aki nekem most tetszik, régebben iszonyatosan rondának tartottam, és a barátnőim szerint is elég "nyomi", de én nagyonnagyon helyesnek látom. Mindenkinek más tetszik. :)


Sok sikert! :)

2008. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
helló nem segitenétek nekem fel akarok szedni egy csajt de nem merek odamenni hozzá akkor hogyan szolitsam meg?hogyan tovább?mit mondjak neki?irjátok le hosszan léyszives
2009. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
segitesetek légyszi mert fogalmam sincs hogy milyen dumával szedjem fel?hogyan?mit mondjak neki?st...
2009. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!