Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szép csaj már másodszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép csaj már másodszora szemezek vele fel akarom szedni hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nincs tuti módszer, talán a legegyszerűbb megkérdezni, hogy van kedved egyet teázni vagy kávézni veled ...
2008. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok azé kávézni még nem teázni meg nem akarok
2008. szept. 2. 16:37
 3/20 A kérdező kommentje:
réggeben haragudott rám
2008. szept. 2. 16:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

legyél sportos, felkészült, jól öltözött, jó humorérzékkel megáldott és nem utolsósorban magabiztos és határozott de egyben nyugodt és bizalmat sugárzó. menj oda hozzá, kérdezz tőle valamit az iskolával kapcsolatban ... beszélegss vele, de legyél te mindig az, aki előbb fejezi be a beszélgetést, így lehet kideríteni, hogy tetszel, e neki.

pl.

-szia

-szia

-te mit írtál német nyelvből házi feladatnak?

-...

-...

-...


...

-bocs, most mennem kell, de majd beszélünk még.


mikor megfigyelted, hogy mosolyog rád, akkor valószínüleg bejössz neki. megkérded, hogy szereti-e a fagyit? elhívod fagyizni, sétálni egyet és dumáltok ...

amúgy legyen benned valami, ami felkelti az érdeklődését, de ne árulj el mindent magadról elsőre, inkább hagyd, hogy ő beszéljen,

legyél romantikus, azért elolvadnak a csajok.


msot hirtelen ennyi jutott az eszembe ....

2008. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ok de nem vok vmi szép
2008. szept. 2. 17:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért próbálkozni mindenkinek szabad!:D
2008. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg sokszor, hívd el fagyizni és közbe mosolyogj nagyokat és dumáljatok, és te is beszélj.
2008. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a szépség relatív. ha szépnek érzed magad, vagy nem elégedetlenkedsz a kinézeteddel, az meglátszik a viselkedéseden és egy magabiztosságot kölcsönöz ...
2008. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nézd, annak idején én is azt hittem, hogy nem vagyok szép(14). de azóta (23) már több csajom is volt (kb 10-11) :)) és volt köztük egy pár bomba nő ... szóval ha most nem jön be, később még jó vágású férfivá érhetsz ... :)
2008. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ja ok haza kiséjem a sulibol?
2008. szept. 2. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!