Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. hány nap múlva számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány nap múlva számíthatok jelentkezésre?

Figyelt kérdés

Egy gyorsétteremben megtetszett az egyik eladólány, s úgy láttam hogy én is szimpi vagyok neki. Miután végeztem visszamentem még valami apróságot kérni, s ezután mikor fizettem letettem neki az előző blokkot amire ráírtam neki az e-mail címemet, meg a telefonszámomat, majd mentem tovább. De előtte láttam hogy rám mosolyogva vettel el a blokkot.

Szerintetek ez jó jel? Kb. hány nap múlva jelentkezhet? Már csak azért is kérdezem mert egy ilyen gyorséttermek 23:00-ig vannak nyitva.


2008. szept. 2. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szimpi is vagy neki, lehet, h van barárja, nem derült ki, h tudod-e h szingli-e vagy sem... De amugy... biztos van neki is szabadnapja, meg egy e-mailre vagy ünezetre nem nagyon kell nagyon sok idő... szval ha van is barátja, tisztességes lenne tőle, h megírja, h bocs van barátom, de ha nincs.. akkor is jelentkezni fog... Sztem max ezen a héten jelentkezik, ha tényleg szimpi voltál.. Vagy talán ma este :P :)

szurkolok Nektek :)

2008. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd írd meg az eredményt ;)
2008. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hm.. nem írta meg :( (elsővoltam)
2008. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!