Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin számíthatok csókra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, kb. 3 hete. Azóta sokat beszélgettünk, és tegnap találkoztunk először táboron kívül. Szerintem én is tetszem neki. Hozzám ér, megsimogatja a hajam, beceneveket ad, stb...

Arra számítottam, hogy tegnap megkapom az első csókot. De csak puszi volt, és megöleltem.

Holnap kezdeményezhetek? Vagy várjam meg, míg ő nyit?

15/L


2011. júl. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még. Ha te kezdeményezed már a második randin, akkor a harmadikon már meg is leszel döntve....
2011. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én általában első randin csak puszit adok, mert nem akarom lerohanni( akkor inkább buliba), ha érdeklem, már csak azért is lesz 2. randi, mert kíváncsi lesz rá, hogy milyen lesz, meg nemtom, szerintem tetszik ez így a lányoknak. De ízlések és pofonok, ne siettesd, mert lehet hogy ő még nem csókolózott, és fél tőle, én először baromira zavarban voltam:)

17/f

2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt barátnője, úgyhogy biztos csókolózott. De úgy várom... Na mindegy, akkor holnap még nem kezdeményezek.
2011. júl. 7. 22:02
 4/5 anonim válasza:

hat eppen ne rohand le...amugy tudom mijen en is voltam ijen hejzetbe...ha komoly kapcsolatot akar akkor nagyon elgondolkozik hogy akarja vagy nem de en azt javasolnam hogy ha a 3.talalkozoig nem csokol meg abbol nem lesz semmi es ne tord magad mert csak neked lesz rossz. de mikor megolel hagyad es bujj hozza, nezz bele a szemebe es hatha lesz valami:P

sok sikert!!!!:)

2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a csók. Jó volt. Csak azon kezdtem el gondolkozni, hogy ő vajon mit akar, mit vár, alkalmas vagyok-e arra, amit szeretne, stb...
2011. júl. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!