Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokat néz engem. Ha mesél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat néz engem. Ha mesél valamit, csak velem tartja a szemkontaktust. Csak az érdekelte, én mit mondok. Remélhetek? Tényleg érdeklődik?

Figyelt kérdés

csak azért merem feltenni a kérdést, mert sok hülyeséget olvastam már itt :)

Kb 2 éve járok össze, egy viszonyleg nagy létszámú baráti társasággal. Csak mostanában vettem észre, hogy az egyik férfi (akit egyébként nem köpnék szembe, magyarul nagyon is érdekel) sokat néz engem. Ha mesél valamit, még ha az egész trásaság őt hallgatja is, csak velem tartja a szemkontaktust. A multkor feltett egy kérdést, megvárta míg válaszolok, aztán témát váltott, lényeg a fő, csak az érdekelte én mit mondok a többiek nem. A kapcsolat nagy buktatója, hogy házas azillető, ezért is volt eddig tabu! Igaz ugyan, hogy tudtommal kényszerházasság volt, és a feleség nem is jár ebbe a társaságba a ferjjel, de akkor is. Remélhetek, hogy egyáltalán érdeklődik irántam? Még ha nemm is lesz belőle semmi, csak jólesne a tudat, a vonzalom kölcsönös.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett!!!!!


2008. szept. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján felnőtt, érett nő vagy, igazán illene meghoznod a saját döntéseidet.

Más döntsön helyetted? Könnyű megoldás, de sehova sem vezet.

2008. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy milyen lehetőségeid vannak, csak azt kell eldöntened, hogy melyiket választod. Vagy hagyod a fenébe, mert házas... vagy megpróbálsz közeledni felé, és a szeretője leszel. Ez a két véglet, de persze van még egy csomó más kiút is. Neked kell döntened.
2008. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem érdeklődik,csak az a kérdés hogy mennyire. Elég neki a szemezés vagy többet akar...ezt nem lehet tudni...én is hasonló cipőben járok már egy ideje...elég idegesitő h nem tudja az ember h mi van...

és Te mit akarsz?

2008. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődik? Igen. Szerelem vagy csak szex? Passz. Házasember? Nem tabu az?
2008. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyi jó pasi van a világon. Légyszi ne mássz bele másnak a házasságába, még akkor sem, ha úgy érzed, hogy az rosszul működik. Ez téged nem ment fel a felelősség alól. A Biblia is azt mondja, hogy "ne törj házasságot", és ez pontosan az lenne a részedről.


De lehet, hogy a Biblia számodra nem bír tekintéllyel, akkor viszont úgy fogalmazok: ha te sem örülnél, ha valaki a te házasságodba akarna belemászni, akkor te se tedd másnak ezt jó?


De ha etikai érvekkel nem tudok rád hatni, akkor megpróbálok másképp. Tisztán önző szempontból nézve is teljesen bukta egy ilyen kapcsolat:


1) a szeretője leszel, egy titkolt, fel nem vállalt, biztonságra, gyerekszülésre, ünnepekre nem számítható, sokak által lenézett nő


vagy


2) megnyered magadnak azt a férfit, és a tiéd lesz teljesen, de akkor meg azon parázhatsz (és teljesen jogosan!!) hogy hozzád mikor lesz hűtlen, mert ha az első feleségét elhagyta érted, akkor csak idő kérdése, hogy téged is elhagy másért


Kérve kérlek hogy gondolkozz el ezeken, csak jószándékból írom.



1 fiatal férj

2008. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nahjó mégis válaszolok ezekre köszi!

Ha az érettség nálad korhoz kötött, akkor nem vagyok még "érett" csak a tiszteladás végett neveztem férfinek, de ezen a mércén csitrinek sem érzem magam!

Biblia, házasságtörés! Nagy szavak, ne ijesztgessetek!!

Csak arra voltam kíváncsi, nem veszi-e tolakodásnak, idióta nyomulásnak, ha megpróbálok alkalmat teremteni egy-egy négyszemközti beszélgetésre, ha csak lelki síkon is közelebbkerülni egymáshoz. Írtam is, hogy eddig, a jeggyűrűje tudatában nem tettem ezt! Nem tagadom persze, hogy testi kapcsolat is megfordult a fejemben, bár úgy tudom (és jól tudom!) ez is bűn. Hogy mit akarok, nem tudom, annyi férfi van még, persze, ki hiszi ezt el adott pillanatban? Úszom tovább az árral, legfeljebb lesz belőle egy jó beszélgetés, vagy egy rossz emlék, mi az nekem! :) tisztelettel köszönöm!

2008. szept. 1. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Máglyára jutsz némber, pluszban a felszarvazott csaj még ki is belez ha megtudja! Neked hogy esne ha felszarvazna valaki házasként baz'meg?!
2008. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahgy írsz, azok alapján akkor is megvan az eszed, de miért várod, h mások döntsenek az életedben, főleg olyanok, akiket nem is ismersz? És igen, az érettség nem korhoz kötött, ha ennyire bánt, akkor örömmel visszavonom :P
2008. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!