Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép?!

Figyelt kérdés

Amikor meglát, mindig moslyog, próbál megnevettetni, lesi a mozdulataim. Viccelődik hogy majd elvisz a kedvenc éttermébe, meghogy milyen kár, hogy tegnap épp mindketten szabadnaposak voltunk, és mégis mindketten otthon ültünk, de ha ezt tudta volna, akkor elhívolna... A legújabb, hogy jövőhéten üres lesz a kérója, és átmehetnék hogy együtt főzzünk vacsit.

De semmi konkrétumra nem tér ki, még a számom se kérte el. Csak húzza az agyam, és nem akar semmit egyébként, csak jól elszórakozik, vagy én olvasom teljesen félre a gesztusait, és igazából nincs is meg köztünk a szikra?

És már nem értem.

(Ő 25F én 24N)


2015. jún. 14. 14:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja, hogy milyen lány, kérdezhetitek - jogosan.


Arról kicsit bővebben itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. jún. 22. 19:59
 12/14 Interferencia ***** válasza:

"próbálta elhívni a srácot randira"


Ez pontosan mit jelent? Elmondta a srácnak, hogy szeret fagyizni?

2015. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Passz, hát nem voltam ott..


Igazából akkora egy kamugép a csaj hogy az már eszméletlen. Szerintem fele se igaz annak amiket összehord. A sráctól kéne halljam vagy legalább lássam hogy volt köztük valami, de igazából ennek semmi jele, sőt, szegény néha már mintha menekülőre fogná inkább a dolgot. De tőle meg úgyse fogom hallani mert mi sem kerültünk annyira közel sosem, hogy ilye személyesebb dolgokat kitárgyalhassunk.


A tegnap például azt mondta, hogy ő csak simán barátságos tipus, de ezt néhányan embernek másképp jön le. Hát ez igaz is, én is "bedőltem" neki. De hogy is lehetne nem bedőlni, amikor úgy köszön reggel amikor meglát hogy "Hello beautiful." Igen, angol az illető egyébként, és tény és való hogy ezekbe rengeteg udvariasság szorult már az anyatejből, de ezt már akkor is többnek tartom sima "friendly" közeledésnél.


pfff, pasik. ki érti őket.

2015. jún. 30. 22:43
 14/14 anonim válasza:
Hogy ki erti a pasikat? Ki erti a noket?...:/
2015. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!